Kolonie, obozy, zielone szkoły

Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Politechniki Warszawskiej zlokalizowany na jednym ze wzniesień otaczających miasto Grybów dysponuje czterema pawilonami rozmieszczonymi na dużym, obfitującym w zieleń obszarze. Cały teren bezpiecznie ogrodzony. Nasz obiekt położony jest w ustronnym miejscu co stwarza sprzyjające warunki do wypoczynku, pracy dydaktycznej i wychowawczej.

 BAZA NOCLEGOWA

 

Łącznie mamy 125 miejsc noclegowych w 40 pokojach. Oferujemy pokoje 1,2, 3 i 4 osobowe w budynku głównym i trzech pawilonach oraz 2 apartamenty w budynku głównym. Większość pokoi zlokalizowanych jest od strony południowej z balkonami i widokami na okoliczne wzniesienia Beskidu Sądeckiego. We wszystkich są łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone w naczynia, czajniki elektryczne, telewizory i internet.

USŁUGI GASTRONOMICZNE

 

W naszej kuchni przygotowujemy bardzo smaczne posiłki. Dostosowujemy menu i godziny podawania posiłków do programu pobytu. Przygotowujemy również prowianty na wycieczki i drogę powrotną, itp zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z zamawiającym.

 

Zapytaj o nocleg