2
Dodał:
pobyt lipiec 2019-na początku mojej opinii chciałbym poinformować, że w ośrodku panuje plaga mysz. Na uwagi zwracane pod tym kątem właściciele podchodzili bardzo lekceważąco, mówiąc, że to naturalne bo ośrodek znajduje się blisko pól uprawnych i lasu.Praktycznie nie było z ich strony żadnej reakcji. Pani właścicielka przyniosła kiedyś łapkę na myszy jeszcze raz potwierdzając lekceważący stosunek do tego problemu. Właściciele uważali grasujące w ośrodku myszy za rzecz normalną. Bylem w wielu ośrodkach o podobnym standarcie ale z czymś takim się nie spotkałem nigdy. Jak mysz się złapała na łapkę w szafce pod zlewem to właścicielka przyniosła druga łapkę i na nią też myszy się łapały. Nie polecam nikomu tego ośrodka a szczególnie rodziną z dziećmi. Powyższy fakt przebywania mysz w ośrodku zgłosiłem do sanepidu w Sławnie. Czekam na wynik kontroli a potem zobaczę, co można zrobić dalej.
Wyjazd: rodzinny

1 osoba oceniła opinię jako pomocną

Ocenił standard:

 • pokoje:
  2/10
 • łazienki:
  2/10
 • obsługa:
  2/10
 • lokalizacja:
  2/10
 • jakość do ceny:
  2/10
 • zgodność z ofertą:
  2/10
Odpowiedź właściciela obiektu:
Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy się odnieść do powyższej nierzetelnej, krzywdzącej dla nas opinii.

Sytuacja opisana przez Gościa miała charakter jednostkowy i krótkotrwały związany z lokalizacją ośrodka, wokół znajdują się pola i łąki i incydentalnie zdarza się, że zakradnie się jakaś polna myszka. Jest nam przykro, że miała miejsce, jednak ciężko w takim przypadku mówić o "pladze". Reakcja z naszej strony była tak kompleksowa, jak to było możliwe.Natychmiast po zgłoszeniu problemu przez Gościa dostarczyliśmy mu pułapkę na gryzonie (jak również pokryliśmy koszt pułapki zakupionej przez Gościa na własną rękę),przekazaliśmy również elektroniczny ultradźwiękowy odstraszacz owadów/gryzoni. W kolejnych krokach, w ramach rekompensaty za niedogodności, zaproponowaliśmy Gościowi zwrot niewykorzystanych środków za pobyt wraz z relokacją do innego obiektu. Gość nie zdecydował się na takie rozwiązanie problemu, można zatem wnioskować, że na tamtą chwilę sytuacja nie była w jego ocenie aż tak zła,tak więc słowo "plaga" zamieszczone w komentarzu jest naszym zdaniem bardzo dużym nadużyciem.

Po planowym wyjeździe Gościa na własną rękę przeprowadziliśmy techniczną inspekcję domku i zabezpieczyliśmy jedyne zlokalizowane, potencjalne miejsce umożliwiające wejście gryzoni.

W związku z wnioskiem interwencyjnym Gościa dnia 01 sierpnia 2019r odbyła się na terenie naszego ośrodka niezapowiedziana kompleksowa i wnikliwa kontrola ze strony Sanepidu. W wyniku tej kontroli, co chcemy w tym miejscu wyraźnie podkreślić, nie stwierdzono śladów bytowania gryzoni zarówno w lokalach, jak i na terenie obiektu.

Byłoby zatem mile widziane, aby po otrzymaniu wyników kontroli (potwierdzających to, co wyjaśniliśmy wyżej), napisali Państwo sprostowanie tych informacji. Opinia ta godzi w nasze dobre imię i renomę obiektu, na którą pracowaliśmy przez wiele lat i której potwierdzeniem jest miażdżąca większość zadowolonych Klientów..

Z poważaniem,
właściciele ośrodka