Zapraszamy do jednego z najładniejszych zakątków Rudaw Janowickich. Jeżeli cenisz piękno natury, szukasz miejsca by komfortowo wypocząć z dala od otaczającej cywilizacji, a jednocześnie aktywnie spędzić wolny czas - odwiedź Gościniec Pod Skalnikiem.


Na styku Karkonoszy i Rudaw Janowickich, w otulinie parku krajobrazowego położona jest miejscowość Leszczyniec.


Na obrzeżach miejscowości, oddalone od drogi głównej i otoczone świerkami i brzozami znajdują się 3 domki rekreacyjne, całoroczne, każdy z własnym tarasem, kawałkiem trawnika, grillem, meblami ogrodowymi oraz miejscem na ognisko. Wnętrza są przestronne i komfortowe. Każdy domek ma dwie sypialnie na poddaszu: z 4 i 2 łóżkami. Na parterze zlokalizowana jest łazienka, aneks kuchenny wyposażony elektryczną płytę, zabudowaną lodówkę i czajnik elektryczny. Centralną częścią parteru jest salon z telewizorem, ławą i meblami oraz nowym zestawem wypoczynkowym. Domek jest przeznaczony dla 6 osób, ale w przypadku aktywnego spędzania wolnego czasu, również 8 osób będzie mogło odpocząć po trudach eksploracji szlaków turystycznych Rudaw Janowickich.

 

Każdy domek ma powierzchnię 65 mkw i jest w pełni przystosowany do przyjęcia gości zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Zapewnia to ogrzewanie elektryczne, które jest regulowane aby zapewnić optymalne warunki przebywania dorosłych, jak również i małych dzieci. Obiekt oferuje warunki do przygotowywania sobie posiłków, dla tych, którzy jednak nie lubią zaprzątać sobie głowy przygotowywaniem posiłków w czasie wolnym kamiennogórskie pizzerie lub restauracje (9 km) chętnie dowiozą pyszna pizzę czy obiady.

 

Chcielibyśmy zaproponować wypoczynek, którego forma będzie w zupełności zależeć od Państwa. Dajemy możliwości i propozycje spędzenia wolnego czasy - Państwo decydujecie o formie. Mogą to być aktywne kilkugodzinne piesze lub rowerowe wycieczki szlakami turystycznymi na Skalnik, Przełęcz Okraj, Kolorowe Jeziorka, czy Śnieżkę lub dłuższe wypady w celu zwiedzenia atrakcji regionu: szlakiem zamków (Książ, Bolków, Sobieszów, Czocha i inne mniej znane obiekty), sztolnie w Kowarach, skocznia, ślizgi i basen Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Dla ambitnych dawne przejścia graniczne na Okraju i w Lubawce otwierają drogę do zwiedzania ciekawych miejsc u naszych południowych sąsiadów: Skalne Miasto, Pec pod Śnieżką, Spindlerowy Młyn czy Trutnov. Dogodne położenie Leszczyńca sprawia, że te wszystkie atrakcje zlokalizowane są w odległości nie większej niż 20-50 km!


Jeżeli jednak nastawieni jesteście Państwo na ciszę i wypoczynek nie wsiadając do samochodu, to w spokoju możecie się poświęcić się spacerom do pobliskiego lasu, gdzie można obserwować zwierzynę leśną i ptactwo. układ dróg polnych w okolicy i ciekawe ukształtowanie terenu sprzyja uprawianiu nordic walking.

 

Cena wynajmu domku od 250 - 500 zł w zależności od ilości osób oraz terminu pobytu. 


Odległości od stoków:

Superstacja Czarnów-SKI - 1,9 km

Mala Upa - 6 km


Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej