Kolonie, obozy, zielone szkoły

LAWENDOWY DWOREK W KARPACZU - OFERTA DLA GRUP ZORAGNIZOWANYCH !!

Witamy serdecznie wszystkich Państwa !

Naszą ofertę pragniemy skierować dla wszystkich gości ceniących sobie ciszę, spokój oraz domową atmosferę do nowego obiektu Lawendowy Dworek. Wygodne pokoje 2,3,4 osobowe czekają na Państwa przez cały rok. Lawendowy Dworek usytuowany jest w samym sercu Karpacza Górnego w niedalekim sąsiedztwie Hotelu Gołębiewski. Od obiektu bardzo blisko jest na szlaki oraz do Świątyni WANG.

Do dyspozycji gości oferujemy 15 pokoi mieszczących 54 osoby. Wszystkie pokoje są odświeżone, po remoncie.

Dysponujemy pokojami dwu-trzy i czteroosobowymi. Każdy z pokoi posiada TV, darmowy dostęp do internetu, własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, cześć pokoi wyposażona jest w werandy Dodatkowo oferujemy państwu pyszne, domowe posiłki (śniadania, obiady, obiadokolacje, podwieczorki oraz kolację).

Nasz obiekt wyposażony jest w stołówkę, sale kominkową. Deszczowa pogoda nie przeszkodzi Państwu aktywnie spędzać czas, gdyż w Dworku znajdują się piłkarzyki oraz lotki. Dla najmłodszych na terenie obiektu znajduje się plac zabaw na świeżym powietrzu oraz kącik zabaw. Na specjalne życzenie naszych gości istnieje możliwość zorganizowania wyjątkowego bankietu w rytmie DISCO. W miesiące letnie proponujemy Państwu zorganizowanie ogniska, bądź grilla na świeżym powietrzu- podziwiając widoki oraz uroki naszego pięknego regionu. Ponadto oferujemy Państwu rezerwacje wycieczki dla całej grupy do Czech (Praga, Skalne miasto itp.) z biura podróży z Karpacza. Zimą istnieje możliwość wynajęcia dla Państwa instruktora narciarstwa zjazdowego, z 10 % rabatem, zorganizowanie wycieczki na narty biegowe do Jakuszyc - również z możliwością wynajęcia profesjonalnego instruktora oraz sprzętu. Istnieje możliwość zorganizowania dla Państwa wyjazdu do miasteczka western City, gdzie każdy poczuje się jak prawdziwy kowboj.Cena zależna jest od dlugości pobytu oraz ilości i wieku uczestników. Zaczyna się od 65 zł a kończy na 75 zł (os/doba).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

e-mail: [zapytaj o nocleg]

tel: 665-536-068Zapytaj o nocleg