Oferta dla firm w Kielcach

Potrzebna Wam sala na konferencję? Organizujecie integrację? Dla nas to nie problem. Przygotowaliśmy ofertę specjalną skierowaną do firm, które poszukują obiektów zaspokajających ich potrzeby.

Kielce 7 ofert

Ośrodek Wypoczynkowy
od 25PLN /noc
10.0, 6 opinii

Ośrodek Wypoczynkowy

Bocheniec zobacz na mapie

Atrakcyjne ceny, pełen profesjonalizm oraz indywidualnepodejście do każdego klienta gwarantowane! Organizujemy: * wesela  * przyjęcia komunijne / bierzmowania* urodziny / imieniny* bankiety * konferencje* zjazdy integracyjne* zloty  * oraz inne imprezy okolicznościowe .. Dysponujemy 3 salami przeznaczonymi do organizacjiimprez - daje to szeroki...

Dom Gościnny Przedmieście
od 35PLN /noc
10.0, 2 opinie

Dom Gościnny Przedmieście

Mójcza k/Kielc zobacz na mapie

Oferta specjalna dla firm i zorganizowanych grup gości. Oferujemy możliwość wynajęcia parteru naszego pensjonatu - z niezależnym wejściem - do wyłącznej dyspozycji gości. Na parterze usytuowane są 3 komfortowe pokoje z łazienkami oraz aneksem kuchennym - łącznie do 10 miejsc noclegowych.

Sucholand
od 70PLN /noc
9.8, 30 opinii

Sucholand

Miedziana Góra zobacz na mapie

Nie od dziś wiadomo, że to właśnie w pracownikach drzemie największy potencjał Firmy. Dlatego bardzo ważnym czynnikiem jest zadbanie o element motywacyjny. Idealnym sposobem na zapewnienie tego elementu jest spotkanie integracyjne- jest to czas poświęcony nie tylko na rozrywkę, ale także na poprawę relacji między pracownikami, na tworzenie przez...

Agroturystyka Ibiza
od 30PLN /noc
9.8, 26 opinii

Agroturystyka Ibiza

     Posiadamy klimatycznie urządzony drewniany domek wolnostojący , całoroczny z możliwością zakwarerowania do 5 osób oraz apartament dwupokojowy dla 4 osób.Cena do negocjacji.