Zobacz, co wpływa na kolejność prezentowanych obiektów. Sprawdź.

Noclegi w okolicy Kołobrzegu:

Potwierdzenie do 24 godzin

Diament Rogowo

  • Cena gwarantowana
  • Bezpłatne anulowanie
Nowość w Nocowaniu!
od 770 zł
1 noc

Skorzystaj z filtrów , aby lepiej dopasować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb.

Domki Kołobrzeg

Domki Kołobrzeg opinie
Kołobrzeg można z powodzeniem zaliczyć do kategorii tych najchętniej wybieranych miejscowości na polskim wybrzeżu. Kusi licznymi atrakcjami, piękną plażą, doskonale rozwiniętą bazą noclegową i gastronomiczną, a także licznymi imprezami, które odbywają się tu w sezonie letnim.

To właśnie w Kołobrzegu, w drugiej połowie lipca każdego roku odbywa się dobrze znany festiwal dla miłośników muzyki elektronicznej. Mowa tu oczywiście o Sunrise Festival, na który przyjeżdżają najbardziej znani DJ’e z całego świata, jak i turyści z Polski i z zagranicy.

Zainteresowanie Kołobrzegiem podczas wakacji utrzymuje się na naprawdę dużym poziomie. Nikogo w związku z tym nie powinno dziwić, że to właśnie Domki Kołobrzeg są chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół, czy osoby, które przyjeżdżają tu na Sunrise Festival. Warto podkreślić jednak, że baza noclegowa jest tu naprawdę bardzo dobrze rozwinięta i oprócz domków, możemy tu znaleźć również kwatery i pokoje, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, wille, czy hotele. Pewne jest to, że w Kołobrzegu każdy powinien znaleźć dla siebie coś naprawdę wyjątkowego.

Kołobrzeg jest miejscowością na polskim wybrzeżu, znajdującą się w województwie zachodniopomorskim. Zamieszkuje go około 46 tysięcy mieszkańców - w sezonie letnim, liczba ta jest zdecydowanie większa.

Oprócz tego, że jest to jedna z najpopularniejszych miejscowości na polskim wybrzeżu, to jest również uzdrowiskiem. W Kołobrzegu znajdziemy liczne sanatoria i obiekty, które oferują zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne. Jak widać, jest to miasto stworzone dla wszystkich grup turystów - począwszy od najmłodszych, a skończywszy na seniorach, którzy przyjeżdżają tu na zabiegi lecznicze.

Do najważniejszych atrakcji w Kołobrzegu, należy zaliczyć przede wszystkim: przepiękną plażę, latarnię morską, Muzeum Orężą Polskiego, port, molo, czy Muzeum Minerałów. Jeśli zdecydujecie się na nocleg w Kołobrzegu, to na pewno nie będziecie się tu nudzić.

Domki w Kołobrzegu - do kogo skierowana jest oferta?

Zgodnie z tym, co zostało wcześniej wspomniane, Domki Kołobrzeg należą do kategorii tych najchętniej wybieranych noclegów w tej popularnej miejscowości na Pomorzu Zachodnim. Dlaczego?

Domki to przede wszystkim komfort wypoczynku, dużo przestrzeni wokół obiektu, wysoki standard wyposażenia i przede wszystkim - możliwość spędzenia wolnego czasu w gronie najbliższych nam osób.

Domki w Kołobrzegu to oferta skierowana do dwóch, czterech, sześciu, a nawet 10 osób. Ta kategoria noclegów tworzy cały kompleks lub też obiekty są wynajmowane na wyłączność. Znajdziemy je zarówno blisko plaży i centrum, jak i nieco dalej, co jest szczególnie polecane dla osób, pragnących odpocząć od turystycznego zgiełku.

Nocleg w domkach w Kołobrzegu można w szczególności polecić osobom, które cenią sobie spokój i prywatność. Mamy swój domek, swoje zasady i swoje miejsce do spędzania wakacji w Kołobrzegu.

Oferta domków jest w szczególności nastawiona na większe grupy turystów - są to w związku z tym rodziny z dziećmi, grupy znajomych i turyści, którzy czują się najlepiej w swoim własnym towarzystwie.

Jakie udogodnienia i atrakcje oferują domki w Kołobrzegu?

Przeglądając oferty noclegów w Kołobrzegu w portalu Nocowanie.pl, można dojść do wniosku, że domki są tu dość liczną kategorią, na którą możemy się zdecydować, jeśli mamy w planach dokonanie rezerwacji tego wymarzonego noclegu.

Standard domków w Kołobrzegu jest bardzo urozmaicony. Znajdziemy tu takie obiekty, które oferują te najważniejsze i podstawowe udogodnienia, jak i takie, które zostało urządzone zgodnie z najnowszymi trendami i tak, by turyści poczuli się tu jak u siebie w domu i czerpali z wizyty w tym miejscu możliwie jak najwięcej wspomnieć.

Do najważniejszych udogodnień, które można znaleźć w domkach w tej miejscowości, należy zaliczyć przede wszystkim: bezpłatny parking, salon i sypialnie, łazienkę, w pełni wyposażoną kuchnią, taras z ogrodem i miejscem do grillowania. Bardzo często jest to również plac zabaw dla dzieci. W środku znajdziemy niezbędny sprzęt, taki jak telewizor, radio, czy suszarka do włosów. Jak na miejscowość nadmorską przystało, w wielu obiektach znajduje się również sprzęt plażowy, czyli parawan i leżaki, które można zabrać ze sobą na plażę.

Jakie ceny za domki w Kołobrzegu?

Ta kwestia jest uzależniona od naprawdę wielu różnorodnych czynników. W związku z tym, że Kołobrzeg jest jedną z najchętniej wybieranych miejscowości nad morzem, to konkurencja cenowa jest tu naprawdę ogromna.

Ceny za domki w Kołobrzegu są zależne przede wszystkim od takich czynników, jak odległość od morza (im bliżej, tym drożej), standardu, jakiego oczekują turyści (za bardziej luksusowy domek zapłacimy więcej), terminu, w którym przyjeżdżamy (szczyt cenowy to przede wszystkim wakacje), ilości osób, które zamieszkają w domku (najlepiej jest zabrać ze sobą tyle osób, ile będzie w stanie pomieścić dany obiekt - wówczas cena, w przeliczeniu na osobę, wychodzi naprawdę bardzo korzystnie), usług dodatkowych, z których będziemy chcieli korzystać, ilości dób (warto pamiętać, że domki wynajmowane są najczęściej na 2-3 doby - rzadko spotyka się nocleg na jedną dobę).

Średnia cena za domki w Kołobrzegu kształtuje się na poziomie od około 100 zł od osoby za dobę. Ceny te mogą być nieco niższe, jeśli mamy w planach np. wynajęcie domku 10-osobowego, w którym zamieszka 10 osób. W takim przypadku możemy mówić o koszcie rzędu 60-70 zł od osoby za dobę. Wszystko jest tak naprawdę uzależnione od szeregu czynników, które zostały wspomniane wyżej.

Pamiętajmy, że do każdej osoby, musimy doliczyć opłatę klimatyczną za każdą dobę pobytu - w Kołobrzegu wynosi ona 4,80 zł.

Jaką opinią mogą pochwalić się domki w Kołobrzegu?

Wypoczynek nad morzem w Polsce, na przestrzeni ostatnich lat, pokazał nam, że Polacy są bardzo wymagający, jeśli chodzi o swój wymarzony urlop. W dużej mierze dotyczy to właśnie samych noclegów, usług gastronomicznych, jak i atrakcji, z których korzystamy podczas wakacji.

Jeśli chodzi o domki w Kołobrzegu, to mogą pochwalić się one naprawdę bardzo dobrą opinią wśród turystów, którzy mieli przyjemność korzystać z usług właśnie tej kategorii noclegowej.

W zdecydowanej większości, na największą uwagę i pochwałę zasługuje przede wszystkim lokalizacja (domki położone są blisko plaży i centrum, co sprzyja wypoczynkowi i przemieszczaniu się po Kołobrzegu), standard wyposażenia (jest wszystko, co niezbędne do udanego wypoczynku), życzliwość właścicieli (cenią sobie prywatność gości i zawsze chętnie służą pomocą) i przede wszystkim korzystne ceny (pomimo tego, że Kołobrzeg jest popularny, to noclegi są tu dostępne na absolutnie każdą kieszeń).

Średnia ocen w przypadku domków kształtuje się na poziomie od 9.0 do 10.0 - są to najwyższe wyniki, a opinie zostały wystawione przez turystów portalu Nocowanie.pl.

Kiedy warto zarezerwować domki?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Można śmiało rzec, że Kołobrzeg cieszy się dużym zainteresowaniem, praktycznie przez cały rok, również zimą. To oczywiste, że z największym ruchem turystycznym, mamy tu do czynienia podczas wakacji - w takich przypadkach zaleca się dokonanie rezerwacji nieco wcześniej - najlepiej na samym początku roku.

Podobnie wygląda sytuacja, jeśli chodzi o długi weekend majowy, Boże Ciało, czy długi weekend czerwcowy.

Dużo turystów decyduje się na wynajęcie domków letniskowych nieco wcześniej - np. tuż przed wakacjami. Wówczas ceny są zdecydowanie niższe, a i ruch turystyczny jest w dużej mierze ograniczony, co pozwala cieszyć się miło spędzonym czasem nad polskim morzem.

Zdecydowanie łatwiej jest znaleźć domek do wynajęcia w miesiącach przed i po wakacyjnych, z małym wyjątkiem Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra, kiedy to dość liczna rzesza turystów decyduje się spędzić okres świąteczno-noworoczny nad polskim morzem.

Czasami, niektórym turystom udaje się znaleźć pewne luki w kalendarzu rezerwacji, dzięki czemu istnieje możliwość dokonania rezerwacji, nawet z dnia na dzień. Warto jednak odpowiednio wcześniej podjąć decyzję, by nie jechać w ciemno i mieć pewność, że nasz wymarzony urlop w Kołobrzegu faktycznie dojdzie do skutku.

Jak długo wypoczywamy w domkach w Kołobrzegu?

Wakacje nad polskim morzem przyzwyczaiły nas do tego, że przyjeżdżamy tu przynajmniej na kilka dni. Niegdyś normą były urlopy dwutygodniowe. Obecnie, najczęściej przyjeżdżamy tu na tydzień lub 10 dni. Jest to tzw. “średnia urlopowa”, na którą decydują się turyści z całej Polski.

Oczywiście zdarzają się takie sytuacje, np. podczas festiwalu, że domki są wynajmowane na 4-5 dni. Taka forma spędzania czasu jest również wybierana przez osoby z pobliskich miejscowości, którzy do Kołobrzegu przyjeżdżają na weekend i decydują się właśnie na domki letniskowe.

Aby odkryć Kołobrzeg w pełni, zaleca się przyjechać przynajmniej na kilka dni. Pogoda i atrakcje na pewno powinny zachęcić do przedłużenia swojego urlopu.

Co robić w domkach, gdy pada deszcz?

Są pewne sytuacje, na które najzwyczajniej w świecie nie mamy po prostu wpływu. Jedną z nich jest na pewno pogoda nad polskim morzem, która na przestrzeni ostatnich lat bywa naprawdę nieprzewidywalna. Podczas jednego lata mamy egzotyczne wartości temperatur, a innym razem leje i nie chce przestać.

Decydując się na domki do wynajęcia, możemy być pewni, że nawet brzydka pogoda w Kołobrzegu nie będzie nam straszna. Przesiadywanie w domku nie powinno być nudne i monotonne.

Warto podkreślić, że możemy skorzystać z licznych udogodnień (takich, jak np. grill, Wi-Fi, telewizja), zagłębić się w dobrej lekturze (dostępnej na miejscu lub zabranej ze sobą), czy też skorzystać z możliwości “pod dachem”, które można znaleźć w Kołobrzegu.

Gdy pada i nie chce przestać, dobrym wyjściem na pewno będzie wizyta w muzeach, kościołach, atrakcjach dla dzieci, zabytkach i aquaparku, który w jakimś stopniu może zastąpić nam plażowanie i kąpiel w morzu. Pewne jest to, że w Kołobrzegu nikt nie powinien się nudzić, nawet podczas niepogody. Domki powinny sprostać naszym wszelkim oczekiwaniom i na pewno będziemy opuszczać tę popularną miejscowość na Pomorzu Zachodnim z dużym uśmiechem na ustach i nadzieją, że będzie nam dane powrócić tu za rok.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów z kategorii domki w Kołobrzegu

Ile kosztuje nocleg w domku w Kołobrzegu?
Cena za nocleg w domku w Kołobrzegu zależy od standardu wybranego obiektu oraz jego lokalizacji. Ceny za nocleg w domku zaczynają się od 90 zł. Średnia cena noclegu w domku w Kołobrzegu wynosi 222 zł.
Czy ceny noclegu w domku w Kołobrzegu w weekend różnią się od tych w dni powszednie?
Ceny noclegów ustalają indywidualnie właściciele obiektów, dlatego niektórzy mogą mieć wyższy cennik weekendowy. Według wyliczeń Nocowanie.pl ceny noclegów w domkach w Kołobrzegu w weekend są droższe o 12% od cen w dzień powszedni.
Jakie noclegi z kategorii domki są najpopularniejsze w Kołobrzegu?
Turyści najczęściej wybierają te noclegi z kategorii domki: Domki letniskowe Chabrowa 1, Morska Cisza, Camping Baltic.
Które noclegi z kategorii domki w Kołobrzegu mają najlepsze opinie?
Obecnie najlepiej oceniane noclegi z kategorii domki to: Domki Letniskowe Gala, Domki letniskowe Chabrowa 1, Domki Oliwia.
Które noclegi z kategorii domki w Kołobrzegu są polecane dla rodzin?
Wiele rodzin zatrzymujących się w Kołobrzegu poleca te noclegi z kategorii domki: Dom na Jodłowej, Domki Ajna Park.
Które noclegi z kategorii domki w Kołobrzegu są polecane dla par?
Te noclegi z kategorii domki są wysoko cenione przez pary: Dom na Jodłowej, Domki Ajna Park.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!