U Karpiela 

Nasz dom znajduje się w centranej części turystycznej miejscowości Kościelisko (to tuko 3 km od Zakopanego ) . Kościelisko nazywane jes również '' Sercem Podhala " .Znajdują sie tutaj dwie największe dolny : dona chochołowska i dolina Kościeliska . Doina Chochołowska -to najdłuższa dolina w Tatrach która iczy ok. 10 km. . Trud marszu wynagradza nam wspaniale widoki . Dolina Kościeiska jest jedną z najpiękniejszych w Tatrach . Na jej drodze udostępniona jest do zwiedzania dla turystów Jaskinia Mroźna . 

Z okien naszego domu roztacza się przepiękna panorama Tatr . Zatem jest to dosokonałe miejsce do wycieczek pieszych i rowerowych . Da miłośników białego szaleństwa duży wybór stoków narciarskich ( o róznej trudności ) Szymoszkowa , Butorowy , Gubałówka , Witów -Ski , Salamadra , Biały Potok , oraz kilka mniejszych wyciągów w samym Kościeisku . 

Niedaleko znajduje sie sklep spożywczy , kościół pod wezwaniem św. Kazimierza , karczma regionalna oraz Domu Ludowym gdzie odbywają się różnego rodzaju imprezy regionalne.  Dobra lokaizacja umożliwia łatwe dostanie się do Zakopanego ( w pobliżu jest przystanek PKS i BUS ) . 

Na terenie naszego obiektu znajduje sie miejsce na gril . Istnieje możliwość organizacji kuigu . 

Dysponujemy pokojami 2,3 ,4 i 5 osobowymi z lazienkami , balkonem i TV . Posiadamy w  pełni wyposażony aneks kuchenny , gdzie można przygotwac gorący posiłek . Do dyspozycji naszych gości bezplatny parking . U Karpiela to dosokonała oferta na  spędzenie wczasów z daa od zgiełku miasta w przystępnej cenie . 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KOŚCIELISKA !!

Zapytaj o nocleg