Noclegi Arkita

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Noclegi Arkita

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty noclegów dla firm Arkita w miejscowości Kostrzyn nad Odrą. Posiadamy pokoje zlokalizowane w czterech miejscach na terenie miasta przy ulicach: Gorzowskiej, Asfaltowej, Rzemieślniczej i Głównej.

 

Zadebiutowaliśmy wiele lat temu. Przez okres dotychczasowej działalności obserwowaliśmy zmieniający się wokół nas rynek, a także zbieraliśmy niezbędne doświadczenie. Zdecydowaliśmy się, że oferta Arkity skupi się przede wszystkim na noclegowni dla firm. Posiadamy pokoje do wynajęcia zarówno jedno, jak i 2,3,4 i 5-osobowe. Przy obsłudze przebywających u nas gości pracują wyłącznie osoby do tego przygotowane. Wszyscy nasi pracownicy to połączenie dużej wiedzy na temat hotelarstwa i obsługi klienta z dużym doświadczeniem zawodowym. Pracowali oni w wielu ośrodkach, dzięki czemu możecie być Państwo spokojni o ich kompetencje i umiejętności interpersonalne.

 

Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w niezbędne umeblowanie i sprzęt RTV i AGD. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre urządzenia są nie mniej ważne od łóżka czy też krzesła. Cała nasza oferta to zasługa dotychczasowych gości i poczynionych obserwacji. Bardzo cenimy sobie wszelkie uwagi, którymi dzielą się z nami klienci. Zapewne nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak bardzo nam tak pomagacie. Dzięki wskazówkom jesteśmy w stanie dostosować propozycje Arkity do zmieniających się preferencji.

 

Zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty, żeby zobaczyć, jak prezentuje się ona obecnie!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!