Narty, Snowboard

Narty, Snowboard

Oferta

Nazwa: U Góralki
Adres: ul. Sądelska 93a, 111b, 112c, 34-531 Murzasichle
Tel.: 18 20 84 312, 502 361 153
E-mail:
[zapytaj o nocleg]
Www.:
www.ugoralki.com.pl

Witam, pragnę zaprezentować Państwu obiekty noclegowe wraz z wyżywieniem  „ u Góralki”, położone w Murzasichlu kolo Zakopanego: 

         Jesteśmy na rynku od 25 lat, posiadamy wszystkie zezwolenia oraz kartę obiektu. Do państwa dyspozycji oddajemy 2  budynki: 93a i 111b.

Budynek 93a.  – w całości drewniany  

Jest w nim 14 pokoi (od 2 os do 5 os) o łącznej liczbie miejsc 50. W budynku znajduje się sala multimedialna ok. 100m2 ( duży telewizor, DVD, kino domowe oraz komputer). Na stołówce zmieści się ok. 80 osób jednocześnie. W budynku jest Wi-Fi .

Na podwórku znajduje się drugi domek 93a’

Jest w nim 6 pokoi  od 2 os. do 4 os. o łącznej liczbie miejsc  16; sala (ok. 42m2) do gry w ping-ponga, kominek, sprzęt grający i telewizor.

         Całość terenu jest ogrodzona a za domem jest boisko do gry w siatkówkę oraz piłki nożnej.
Do najbliższego sklepu jest ok. 75m, przystanku 80m.do wyciągu jest ok. 150m

Budynek  111b- w całości drewniany, położony na górce, przy głównej drodze i można zjeżdżać na nartach/ sankach w stronę lasu.

Jest w nim 18 pokoi od 2 os do 5 os o łącznej liczbie miejsc  55. W pensjonacie  jest stół piłkarzykowy, sprzęt grający. Stołówka pomieści ok. 60 osób jednocześnie  ( może służyć jako sala wielofunkcyjna ). Teren  wokół budynku jest ogrodzony.

W odległości ok.  120m jest sklep i karczmy. A do najbliższego wyciągu jest ok. 150m.

Wszystkie pokoje są z łazienkami!

         Posiadamy własny, prywatny, ogrodzony parking na autobusy, oraz samochody prywatne.
Dodatkowym urozmaiceniem jest ogrodzony teren rekreacyjno -leśny  położony nad górskim potokiem . Tam też organizujemy ogniska, i można spacerować po lesie zbierając maliny, jagody i grzyby, gdyż jest to las prywatny  . Co więcej posiadamy dwie zielone działki o powierzchni  800m2 każda- w odległości 60m od domu gdzie można prowadzić zajęcia na świeżym powietrzu. Jedna z nich jest przygotowana jako boisko sportowe do piłki nożnej i siatkówki.

Co więcej dowóz do wyciągu „Hajduk” jest za darmo. (od ośrodka do stacji narciarskiej i z powrotem)

Ceny dla grupy zorganizowanej zaczynają się od 15 zł nocleg -podlega negocjacji, a inne usługi (gastronomiczne) do uzgodnienia.

Organizujemy kuligi, ogniska, wieczór z bajarzem.

Obiekty czynne cały rok.

Dlaczego domy „u góralki” są idealnym miejscem na wycieczkę, kolonię czy obóz sportowy?

-w pensjonatach jest miejsc wystarczająco dla autokaru- więc standardowej ilości osób, nie ma ryzyka czy obawy, że podczas pobytu obcy ludzie będą mieli wstęp do ośrodków.

- bardzo duża przestrzeń- nie tylko wokół domu ale także kilka metrów dalej,  gdzie są nasze działki a można je wykorzystać do zajęć na świeżym powietrzu- czy to w lecie na różne gry i zabawy, czy to w zimie na jazdę na sankach i lepienie bałwana.

- smaczny domowy posiłek- NIE PORCJOWANY- u nas nikt ze stołówki nie wychodzi głodny.  Wedle życzenia organizatorów serwujemy od 2 do 4 posiłków oraz suchy prowiant na drogę.

- miejsce na ognisko położone ok. 60m od budynków przy lesie i potoku gwarantuje miło spędzony czas. Możemy również zorganizować ogniska przy ośrodku.

- możemy zorganizować wieczór z bajarzem, na nasz koszt ( jedna wizyta bajarza na pobyt grupy.)

- gwarancja niezapomnianych przeżyć w związku z faktem, iż domy są drewniane, bardzo dobrze utrzymane i czyste.

- idealna baza wypadowa- wszędzie blisko, a zakwaterowanie jest w jednej z czystszych miejscowości jeśli chodzi o powietrze. Piękne widoki na góry z okna

Do Zakopanego jest ok. 7 km, Bukowiny Tatrzańskiej 5 km Szaflar 18 km , a do szlaków turystycznych 2 km .

Mało który ośrodek może się pochwalić taką rzeszą wracających klientów.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty i współpracy.

Ceny wahają się od 35 do 60 zł w zależności od długości pobytu rodzaju grupy i innych czynników. Zawsze można negocjować, pozdrawiam

Z poważaniem

Anna Łukaszczyk

Kontakt:

(18) 20 843 12
502-361-153
504-154-470
[zapytaj o nocleg]

www.ugoralki.com.pl

Zapytaj o nocleg