Sale konferencyjne

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla specjalnych gości? Chcesz wyróżnić najlepszych pracowników? Podaruj im pobyt w SPA.

 

Chcesz w krótkim czasie sprawdzić Twoj stan zdrowia - skorzystaj z bogatej infrastruktury medycznej Uzdrowiska.

Chcesz, aby pobyt twojej grupy był wyjątkowy i szukasz możliwości połączenia pracy ze wspaniałym relaksem i wypoczynkiem? Chcesz aby Twoi goście czuli się ważni i docenieni?

SPA Nałęczów to wyjątkowa oferta pobytów dla grup których charakter zależy tylko od życzenia organizatorów. Usytuowane w zaciszu wiekowego parku obiekty Termy Pałacowe i Atrium stanowią szerokie możliwości połączenia pracy w salach konferencyjnych z wyjątkowym relaksem i wypoczynkiem. Po godzinach intensywnej pracy z przyjemnością wszyscy skorzystają z zabiegów hydroterapii i oddadzą się w ręce specjalistów, którzy rozluźnią napięte mięśnie i pozwolą zapomnieć o zmęczeniu. Woda w basenie orzeźwi ciało a sauna i turecka łaźnia usuną toksyny.

 

Gabinety kosmetyczne, oferujące szeroką gamę luksusowych zabiegów pielęgnująco - relaksujacych, docenią nie tylko Panie, a seanse w basenie białej glinki będą niezapomnianym doświadczeniem. Dania restauracji Term Pałacowych zaspokoją wyrafinowane gusta. Wyjątkowe wieczory w Clubie Atrium przy grze w bilard i muzyce będą gwarancja dobrej zabawy. Proponujemy kuligi zimą i przejażdżki bryczkami latem, pikniki, gry terenowe, gry fabularne, survival, czterokołowce, samochody terenowe.

 

WYPOSAŻENIE

 

Termy Pałacowe

- wyposażenie:

projektor video-komputerowy, ekran, nagłośnienie, rzutnik slajdów 35mm, flipchart, rzutnik pisma, dostęp do internetu


Sala słoneczna

ilość miejsc: 20

powierzchnia: 25 m2


Sala księżycowa

- powierzchnia: 85 m2

- ilość miejsc (układ teatralny): 80

- ilość miejsc (układ przy stołach): 70

- możliwość podziału sali na dwie odrębne sale konferencyjne o powierzchniach 44m2 oraz 40m2

 

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej