Noclegi w ustronnym miejscu

Flamandia & Willa Leśna- marzysz o wypoczynku z dala od zgiełku, w bliskości natury, w komforcie. Nasz obiekt zapewnia możliwość wylogowania się z dnia codziennego. Obiekt przyjazny dla zwierząt.

Spędźcie miło swój wolny czas, we własnym gronie aktywnie lub leniwie, z dostępem do wielu atrakcji. W obiekcie kort tenisowy z nawierzchnią ze sztucznej trawy, kosze do koszykówki, bramki do piłki nożnej. Spa z sauną i jacuzzi wewnętrznym i zewnętrznym, amerykańskiej firmy Balboa, z jonizacją i masażem wodnym. Strefa z urządzeniami do ćwiczeń cardio. Gabinet masażu.

Strefa dla najmłodszych, huśtawki, trampolina, piłkarzyki,

Piękny duży zielony ogród. Rowery, meleksy, w pobliżu rzeka. Dostęp do produktów ekologicznych od rolników, jajka, warzywa, owoce. Miejsce na ognisko i grille.

Budź się dźwiękiem koguta, w łóżku z widokiem na góry, poczuj poranną rosę na gołych stopach, ciesz się bliskością natury. Wieczorny seans w saunie i w jacuzzi pod gwiazdami każdego wprowadzi do doskonały nastrój i harmonię. Ciesz się życiem i żyj pełnią!!!

Posiadamy miejsca dla Camperów i przyczep kempingowych.

Ze względów epidemiologicznych minimalny pobyt to 2 noce, a w okresie wakacji 3 noce, jednak dla bezpieczeństwa preferujemy pobyty tygodniowe na które oferujemy 10% rabat. Przyjmujemy gości z czworonogami.


Resetuj stres, odreaguj, naładuj akumulatory i zdobądź siły do dalszego życia.

Zapytania: [zapytaj o nocleg]

Tel: 601 955 820

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej