Baltic Lodge to kompleks luksusowych domków znajdujący się wśród sosnowego lasu. Na gości czekają obiekty wyposażone w dwie sypialnie, łazienkę oraz aneks kuchenny. Domki przygotowane są na przyjęcie nawet 7 osób. W ofercie parking, dwa TV, WiFi oraz przestronny taras.
Zapraszamy serdecznie na wakacje w Villa6 I Domki w Pobierowie 200m do plaży, 300 do centrum (Obiekt będzie otwarty cały rok) Gwarantujemy miły i przyjemny wypoczynek! W naszej ofercie znajdują się apartamenty 2,3,4, 6 osobowe z aneksem kuchennym łazienką balkonem lub
W Forest House znajdziemy 6 komfortowych domków, wyposażonych w łazienkę z prysznicem, lodówkę, aneks kuchenny oraz wejście na taras ze stołem i krzesłami. W każdym domku sypialnie. Obiekty przygotowane dla 3,5 lub 7 osób. Na terenie kompleksu plac zabaw oraz parking.
Magnolia to kompleks znajdujący się w zacisznej okolicy. Na gości czekają domki dla od 2 do 8 osób. W każdym znajdziemy 2 sypialnie, aneks kuchenny i łazienkę z prysznicem. Na wyposażeniu także taras, grill oraz plac zabaw dla dzieci. W kompleksie Wi-Fi oraz parking.
W obiekcie znajdziemy komfortowe apartamenty wyposażone w łazienkę, TV, balkon i aneks kuchenny, a także samodzielny domek dla 5-7 osób. W ofercie czeka także przestronna posesja, parking i miejsce na grilla. W okolicy plaża i inne atrakcje. Zaletą jest cicha okolica.
Obiekt zapewnia gościom wypoczynek w spokojnej i relaksującej okolicy blisko morza. Możemy zatrzymać się tu w domkach dla 5-7 osób oraz pokojach dla 2-5 osób. Na wyposażeniu kuchnia, łazienki z prysznicem oraz internet. W ofercie plac zabaw oraz miejsce na grilla.
Obiekt położony jest w spokojnej części Pobierowa. Na gości czekają tu komfortowe apartamenty dla 5-7 osób wyposażone w łazienkę, salon, taras, aneks kuchenny oraz 2 sypialnie. W ofercie także studia 6-osobowe oraz pokoje dla 2,3 lub 4 osób z prywatnymi łazienkami i TV.
Wczasy u Komandora to ośrodek oferujący wypoczynek w komfortowych domkach położonych w nadmorskim lesie. W każdym domku czekają dwie sypialnie, salon z TV i Wi-Fi, aneks kuchenny oraz łazienka. W ofercie taras, sprzęt plażowy, rowery, plac zabaw i miejsce na grilla.
Gościnny Dworek Pobierowo oferuje 11 komfortowych pokoi dla gości poszukujących noclegu w Pobierowo.
Możesz zaparkować pojazd za darmo, na parkingu dostępnym na miejscu.
Pokoje z tarasem lub balkonem są dostępne do zarezerwowania, gdzie możesz...
Avalon to kompleks 14 domków położonych w lesie blisko morza. Domki dla 4-6 osób wyposażone są w salony, aneksy kuchenne oraz łazienki. Każdy posiada dwie sypialnie oraz taras z miejscem na grilla. Na terenie ośrodka plac zabaw dla dzieci, internet oraz parking.
OW Magda to wyjątkowa propozycja wypoczynku w obiekcie, znajdującym się 150 m od morza. To domki przeznaczone do wypoczynku dla 4, 7 lub 11 osób. Na wyposażeniu domu znajduje się parawan, dwa leżaki oraz grill. Goście mogą również korzystać z salonu z kominkiem.
Domki do 7 osób. Cena zależy od ilości osób i długości pobytu. Zapraszamy do 4 nowych, komfortowych, 3- pokojowych, piętrowych domków w Trzęsaczu. Powierzchnia 55 m2 + 10 m2 tarasu. Na parterze salon z aneksem kuchennym z niezbędnym wyposażeniem, m.in.: kuchenka indukc
Proponujemy Państwu stworzone z duszą wygodne Domy z górskiego Bala, z których każdy zachęca estetyką wnętrz i nowoczesnym wyposażeniem, umożliwiającym wypoczynek w atmosferze domowego ciepła i klimatu wszechobecnego drewna. W wygodnych sypialniach przywitacie Państwo
Oferujemy Państwu sześć dwupoziomowych domków w zabudowie szeregowej.
Domki położone są w urokliwym i cichym miejscu na ogrodzonej posesji z dala od zgiełku i tłoku, a...
Promyczek Słońca to oferta wypoczynku w domkach 5-7 osobowych. Wszystkie domki posiadają maly ogródek z miejscem do grillowania, plac zabaw. Znajduje się tu również ogrodzone boisko sportowe. Dla zmotoryzowanych przygotowano tu również parking.
Nowe domki drewniane to oferta wypoczynkowa w Rewalu, dostosowana dla 6-7 osób. Każdy domek posiada murowanego grilla. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Charakteryzuje go bliskość morza. Na terenie obiektu znajduje się parking i plac zabaw dla dzieci.
Baltic Moon to klimatyczna przystań na mapie nadmorskich kurortów. Nasz ośrodek jest nowo wybudowanym kompleksem piętrowych domków turystycznych oddanym do dyspozycji gości w lipcu 2021 r. Zainspirowani skandynawską prostotą i zamiłowaniem do nowoczesnej funkcjonalnośc
Sun Holiday to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Oferta obejmuje 10 nowoczesnych i komfortowych domków, w których może zamieszkać max. 8 osób. Odległość od morza wynosi 500 metrów. Każdy domek posiada grill i meble ogrodowe. Na terenie posesji parking dla gości.
Pokoje, usługi Dobrze wyposażone pokoje dla osób poszukujących noclegu w Pobierowo. Jeżeli jest taka potrzeba, możesz zostawić swój samochód na miejscu parkingowym osrodku wypoczynkowym bez dodatkowych kosztów. Niektóre pokoje w osrodku...
Domki Owocowy Ogród znajdują się 100 m od morza, w spokojnej części Rewala. Oferta obejmuje zakwaterowanie w domkach przeznaczonych dla max. 8 osób. Każdy z domków posiada łazienkę, Wi-Fi, kuchnię z duża lodówką i zamrażarką. Przy każdym domku znajduje się grill.
Baltic Sunrise to 6 komfortowych, nowo wybudowanych (2019) domków. Odległość od morza to 800 m. Każdy domek składa się z pokoju dziennego, łazienki, aneksu kuchennego i 2 sypialni. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking i plac zabaw dla dzieci.
Lazurowy Zakątek to kompleks domków letniskowych położony w spokojnej nadmorskiej miejscowości. W ofercie znajdziemy 4 domki 7-osobowe wyposażone w 2 sypialnie, przestronną łazienkę z prysznicem, salon z rozkładanym narożnikiem oraz w pełni wyposażoną kuchnię.
Ośrodek Wypoczynkowy Omega oferuję komfortowe noclegi nad morzem idealna na rodzinne wakacje. Domki 7- i 9-osobowe posiadają tarasy. Położone są w pięknej i spokojnej okolicy blisko plaży. Każdy posiada salon z aneksem kuchennym, wygodną łazienkę oraz dwie sypialnie.
Pokoje, usługi 6 komfortowo urządzone pokoje znajdują sie w ofercie Domy szeregowe Klif Pobierowo dla gości poszukujących noclegu w Pobierowo. Jeśli potrzebujesz zaparkować samochód, skorzystaj z parkingu domu wypoczynkowym za darmo. Niektóre...
W Aqua Holiday czekają na nas nowoczesne domki wypoczynkowe idealne na wakacje dla całej rodziny. Znajdziemy w nich dwie sypialnie, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, salon z telewizorem oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Obiekt znajduje się w spokojnej okolicy.
Nasze domy w Pobierowie łączą piękno natury z wygodnym wypoczynkiem. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie naruszyć otaczającego go sosnowego lasu. Gościom oferujemy możliwość pobytu przez cały rok. Każdy dom jest ogrzewany, a dodatkowego ciepła wieczorami zape
WOLNE DOMKI - ZAPRASZAMY !!! Czerwiec 2019 - od 100 zł/dobę Lipiec , Sierpień 2019 - od 160 zł/dobę Zapraszamy na wakacje i letni wypoczynek do naszego ośrodka, położonego w sosnowym lesie - 400m od rozległej, piaszczystej plaży, w zacisznej części Pobierowa. Do dyspoz
Ośrodek Gryf Domki Pobierowo to 19 domków 7-osobowych typu Brda oraz 18 domków 4-osobowych typu Wagus. Domki są w całości zbudowane z drewna, a ich wnętrza całkowicie wyremontowane. Nasz ośrodek stanowi doskonałe miejsce na wczasy w miejscowości Pobierowo. Domki zlokal
Uroczy dom do wynajęcia w Pobierowie. Dom ma powierzchnię 50 m2, posadowiony jest na dużej działce ok 800mtr, posesja jest ogrodzona. Domek może pomieścić 7 osób. Na parterze znajduje się miejsce do wypoczynku - salon z sofą rozkładaną oraz płaski tv. Jest także jadaln
Skorzystaj z filtrów
, aby lepiej dopasować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb.