Na kolejność prezentowanych obiektów wpływ mogą mieć m.in. aktualność oferty, popularność obiektu, odpłatne pozycjonowanie. Dowiedz się więcej.

Słoneczny Domek

Słoneczny Domek

10 Rewelacyjny!
od 250 zł
/usługę
Leśny Domek

Leśny Domek

Czerwona Wola
10 Rewelacyjny!
od 450 zł
/usługę
Domki na Kliszówce

Domki na Kliszówce

10 Rewelacyjny!
od 500 zł
/usługę
Domek pod Dębem

Domek pod Dębem

Wiązownica
9.8 Rewelacyjny!
od 600 zł
/usługę
Radawa Leśne Domki - Leśny domek
Domek Radawa

Domek Radawa

10 Rewelacyjny!
od 500 zł
/usługę
Ośrodek wypoczynkowy Sokół

Ośrodek wypoczynkowy Sokół

Ten obiekt nie był jeszcze oceniany.
Byłeś tutaj?
od 240 zł
/usługę

Noclegi w okolicy Radawa:

Noclegi dla pracowników

Noclegi dla pracowników

Jarosław 15 km od Radawa
9.9 Rewelacyjny!
od 60 zł
/usługę
Pensjonat i Restauracja Nad Złotą Nitką

Pensjonat i Restauracja Nad Złotą Nitką

Tarnogród 26 km od Radawa
9.6 Rewelacyjny!
od 60 zł
/usługę
Radawa " Ignaszówka "

Radawa " Ignaszówka "

Brzozowa Aleja

Brzozowa Aleja

od 400 zł
/usługę
Dostępny w Twoim terminie!
Złota Szyszka Radawa - Dwa komfortowe domki

Domki AS

Domki z bali Ciche Marzenie Manasterzec
od 600 zł
/usługę
Dostępny w Twoim terminie!
Ośrodek wypoczynkowy "Zielona Przystań" Manasterz

Ośrodek wypoczynkowy "Zielona Przystań" Manasterz

9.7 Rewelacyjny!
od 424 zł
/usługę
Dostępny w Twoim terminie!
Domek Gniewoszówka Sieniawa

Domek Gniewoszówka Sieniawa

Domki letniskowe Cykady - Oliwier

Skorzystaj z filtrów , aby lepiej dopasować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb.

Radawa

Magia regionu, jakim są Bieszczady, zachwyca na każdym kroku. To nie tylko wspaniałe góry, ale również jeziora, zabytki, miasta z bogatą historią. Jedno jest pewne, tu na pewno nie będziesz się nudzić. Radawa to przykład miejscowości, która jest szczególnie popularna w sezonie letnim. To wieś położna w powiecie jarosławskim. Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z 1387 roku, kiedy to była wymieniana w dokumencie królowej Jadwigi w sprawie nadania miejscowości na rzecz Jana z Tarnowa. Po co więc jeździmy do Radawy? Przede wszystkim wypocząć, miło spędzić czas i nabrać pozytywnej energii na każdy dzień naszej codzienności.

Radawa to idealne miejsce na wyjazd o każdej porze roku

Radawa jest szczególnie popularna w sezonie letnim. Jeśli chcemy uniknąć tłumów, to warto jest się tu wybrać wczesną jesienią lub jesienią. Pierwsze zainteresowanie miejscowością pojawia się w okolicach majówki.


Warto podkreślić, że Radawa jest miejscowością wypoczynkową, bajecznie położoną w świerkowych i sosnowych lasach. Panuje tu wspaniały mikroklimat, a przepływająca rzeka Lubaczówka oraz zalew wraz z ośrodkiem rekreacyjnym tworzą wspaniałe warunki do wypoczynku. Miejscowość ta odwiedzana jest przez liczne rzesze turystów, kuracjuszy, wczasowiczów, a przede wszystkim mieszkańców z pobliskich miejscowości.

Radawa, co warto zobaczyć?

Bez wątpienia, największą atrakcję stanowi tutejszy zalew, nad którym koncentruje się głównie życie podczas sezonu letniego. Znajduje się tu bezpieczna plaża, zaplecze gastronomiczne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa. W związku z tym to dobre miejsce na leżing, plażing, smażing.


Spore wrażenie robi również cała infrastruktura w otoczeniu kąpieliska. Wzdłuż głównego deptaka ciągnie się rząd drewnianych budek, w których kwitnie handel. W sezonie liczba gości sięga tu nawet 150 tysięcy.


Naszą uwagę na pewno zwrócą wspaniałe budowle sakralne, które możemy spotkać w miejscowości. To m.in. Cerkiew Grekokatolicka z 1515 roku oraz kościół rzymskokatolicki, którego początki sięgają przełomu XVI i XVII wieku.

Co i gdzie zjeść w Radawie?

Na Podkarpaciu jest wiele miejsc na kulinarnej mapie, w których możemy dobrze zjeść. Króluje tu przede wszystkim kuchnia łemkowska, której potrawy znane są w całym kraju. Znajdziemy tu również tradycyjne dania kuchni polskiej, czy międzynarodowej. W okolicach zalewu możemy skosztować zarówno dań typu fast food, jak i naszych tradycyjnych specjałów.


Cena standardowego dania rozpoczyna się tu od 20 zł. Popularne i sprawdzone restauracje znajdziemy nad zalewem i w centralnej części miejscowości.

Co robić w Radawie w wolnym czasie?

Ze względu na bliskość Bieszczadzkiego Parku Narodowego oraz Rzeszowa, Radawa stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania całego regionu. Podkarpacie jest pełne tajemnic. Oprócz tego w Radawie odnajdziemy tak wielu potrzebną ciszę i spokój oraz lokalne trasy, którymi możemy wspólnie spacerować. Tu naprawdę warto przyjechać!

Noclegi w Radawie

Najchętniej wybieranymi kategoriami noclegów w Radawie są domki, kwatery i pokoje oraz ośrodku szkoleniowe i wypoczynkowe – najczęściej wybierane przez pary i rodziny z dziećmi. Turystów możemy się tu spodziewać głównie w sezonie letnim. Sama Radawa ma bogatą ofertę noclegów, dostępnych na każdą kieszeń. W przypadku poszukiwania wolnych miejsc w Radawie, liczy się nie tylko atrakcyjna cena, ale również lokalizacja i opinie innych gości, którzy polecają lub nie dane miejsce.

Cena za nocleg w Radawie

Średnia cena za nocleg w Radawie wynosi 300 zł. Wszystko tak naprawdę uzależnione jest od standardu obiektu i jego lokalizacji – wiadomo, że im bliżej zalewu, tym cena zdecydowanie wyższa. Największym zainteresowaniem cieszą się kwatery i pokoje, w których koszt noclegu rozpoczyna się od 40 zł od osoby za dobę. W przypadku niektórych obiektów, może mieć zastosowanie tzw. cennik weekendowy. Według wyliczeń portalu Nocowanie.pl, ceny w weekend mogą być o 13% droższe. Warto podkreślić, że ceny są ustalane indywidualnie przez właścicieli.

Najczęściej wybierane udogodnienia w Radawie

Turyści, poszukujący noclegu w Radawie, najczęściej pytają o dostępność łazienki, parkingu i telewizora. Podobnie wygląda sytuacja z internetem. Szczególne znaczenie odgrywa parking, gdyż jak wiadomo prawie każdy obecnie porusza się swoim własnym środkiem lokomocji. Na szczęście większość obiektów oferuje takie udogodnienie. Najmniej osób pyta o możliwość wyżywienia i dostępność kuchni – wynika z informacji, przygotowanych na podstawie zapytań turystów.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Radawie

Ile kosztuje nocleg w Radawie?
Cena za nocleg w Radawie zależy od kategorii wybranego obiektu oraz jego lokalizacji. Najkorzystniej jest zatrzymać się w obiekcie z kategorii ośrodki szkoleniowe i wypoczynkowe Radawa, wtedy koszt noclegu może wynieść od 240 zł. Średnia cena noclegu w Radawie wynosi 423 zł.
Czy ceny noclegów w Radawie w weekend różnią się od tych w dni powszednie?
Ceny noclegów ustalają indywidualnie właściciele obiektów, dlatego niektórzy mogą mieć wyższy cennik weekendowy. Według wyliczeń Nocowanie.pl ceny noclegów w weekend są droższe o 109% od cen w dzień powszedni.
Jak znaleźć najtańszy nocleg w Radawie?
Wystarczy odpowiednio ustawić opcję filtrowania, wybierając w lewej kolumnie, znajdującej się przy wynikach wyszukiwania, opcję „Cena za usługę”. Inna możliwość to kliknięcie ikonki „Tanie noclegi Radawa”, widocznej bezpośrednio nad wynikami wyszukiwania. Obecnie najtańsze noclegi w Radawie zaczynają się od kwoty 240.
Jakie obiekty noclegowe są najpopularniejsze w Radawie?
Turyści najczęściej pytają o noclegi w obiektach z kategorii: domki, ośrodki szkoleniowe i wypoczynkowe. Liczy się nie tylko atrakcyjna cena, ale również lokalizacja i opinie innych gości, którzy rekomendują bądź nie dane miejsce.
Które obiekty noclegowe w Radawie mają najlepsze opinie?
Obiekty z najlepszymi opiniami możemy znaleźć klikając na zakładkę „Radawa opinie”, a wyniki wyszukiwania posortują się tak, by obiekty z najlepszymi ocenami były najwyżej. Obecnie najlepiej oceniane obiekty w Radawie to: Domek pod Dębem.
Które noclegi w Radawie są polecane dla rodzin?
Wiele rodzin zatrzymujących się w Radawie poleca Domek pod Dębem.
Które noclegi w Radawie są polecane dla par?
Te noclegi są wysoko cenione przez pary: Domek pod Dębem.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!