Już za chwilę wiosna i długo wyczekiwany weekend majowy!! Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do naszej Jurandówki w  Spychowie. Zapewnimy Państwu wspaniały wypoczynek!

Oferujemy wynajęcie domku wypoczynkowego(120m2) przeznaczonego dla max 9-12 osób. Dom położony jest na dużej ogrodzonej działce(1500m2) z własną linią brzegową jeziora Spychowskiego.(własny pomost, łódka i kanu) Spychowo leży w sercu Puszczy Piskiej, nad rzeką Krutynia. Szlak rzeki prowadzi w dużej części przez teren Mazurskiego Parku Krajobrazowego i obszar kilku rezerwatów, co stwarza niepowtarzalną możliwość obserwacji bogatej fauny i flory.

OPIS DOMKU:
Na parterze - zadaszony taras dwie ławki stół dębowe, salon z kominkiem (35 m2), TV-SAT, komplet wypoczynkowy 3,2,1 tapczan po rozłożeniu spanie dla 1 + 2os. Ława; kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka - WC, umywalka, prysznic, pralka, przedpokój, kotłownia
Na I piętrze - 3 sypialnie (2+2+4 os) - pierwsza (9m2) 2x1os., stolik fotel, druga (8m2) 1x2os., stolik, trzecia (25 m2) 1x2os.+ 3x1os., fotel, stolik, szafka, TV, łazienka, WC, umywalka
Do dyspozycji gości: plac zabaw dla dzieci (huśtawka, piaskownica,kosz do koszykówki,babinkton), grill, miejsce na ognisko

W cenie wynajmu: Możliwość korzystania z pomostu wędkarskiego,łodzi wiosłowej oraz kanu, 3 rowery

ODLEGŁOŚCI:
Las - ok. 100m, Ruciane-Nida ok.20km Szczytno, Mrągowo ok.25km, Mikołajki ok.30km; Jezioro Spychowskie, Rzeka Krutyń prywatny pomost wędkarski ; wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz ,,PARK LINOWY"(3 stopnie trudności) w pobliskim ośrodku w Spychowie ok. 400m; sklep spożywczy ok. 400m, bar/restauracja ok.400m; kąpielisko nie strzeżone ok. 200m.

OKOLICA:
Spychowo leży na wschodnim, wysokim brzegu Jeziora Spychowskiego, otoczone zwartym pierścieniem potężnych lasów Puszczy Piskiej. Sprawną komunikację z dalszymi Mazurami, jak również z centralną Polską zapewnia mu szosa prowadząca z Warszawy do Mrągowa, Rucianego i Pisza. Droga ze Szczytna przez Świętajno łączy się z szosą warszawską w centrum Spychowa.
W Spychowie : wypożyczalnie sprzętu wodnego,park linowy,restauracje, tawerna, smażalnia ryb, poczta, apteka,ośrodek zdrowia,
kościół, sklepy, dyskoteka. -500m. Kąpielisko-100m. Stadnina koni - 2km (jazda konna,bryczką)
Przez miejscowość przebiega szlak kajakowy rzeki Krutyni - jeden z najciekawszych i najpiękniejszych tego typu w Europie.

Miejscowosć Spychowo znajduje na obrzeżach Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu znajduje się także Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo, śluza Guzianka, Galindia.
Jedną z atrakcji w okolicy jest również urządzona przez Nadleśnictwo - ścieżka dydaktyczna i ścieżka zdrowia, ścieszka rowerowa ,,Szlak Juranda"

Można również odwiedzić Leśniczówkę Pranie leżącą nad jeziorem Nidzkim, zaledwie kilka kilometrów od Rucianego-Nidy (około 15 km od Spychowa) gdzie tworzył słynny poeta Konstanty Ildefons Gałczyński.
Zimą zapraszamy na kulig z ogniskiem, doskonałe warunki do uprawiania wędkarstwa podlodowego, narciarstwa biegowego, wyciąg narciarski (w odległości 30 km).
Jesienią możliwość zbierania malin, jagód, grzybów, jeżyn, ziół, możliwość suszenia na miejscu.
Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie!!

Zapraszamy na turnusy 1,2 lub 3 tygodniowe od soboty(godz15) do soboty(godz11). Wszystkie uzgodnienia telefonicznie.

Zapytaj o nocleg