Imprezy i koncerty w Rucianem Nidzie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Ruciane-Nida
Miejsce imprezy:
Ruciane-Nida - Karwica

Ruciane-Nida Aktualności

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Mazurskiego Maratonu Rolkowego wszystkich miłośników imprez rolkowych oraz niepowtarzalnej przyrody i walorów krajobrazowych, który odbędzie się 8 maja 2021 r.
Serdecznie zapraszamy na pierwszą edycję Mazurskiego Maratonu Rolkowego wszystkich miłośników imprez rolkowych oraz niepowtarzalnej przyrody i walorów krajobrazowych, który odbędzie się 16 maja 2020 r.
Bełdany to jeden z bardziej znanych akwenów Krainy Tysiąca Jezior. Malownicze położenie pośród lasów Puszczy Piskiej przyciąga w te okolice wielu turystów...
Szukasz ciekawego pomysłu na mazurską wyprawę? A może wyruszysz śladami pisarza Melchiora Wańkowicza, który w naszym regionie tropił Smętka… Spotkanie ze złośliwym duszkiem na pewno ci nie grozi, a za to masz szansę popłynąć jednym z piękniejszych szlaków kajakowych w naszym kraju.
Okolice Jeziora Nidzkiego to świetnie zagospodarowane tereny, gdzie żaden turysta nie powinien narzekać na nudę. Urocze miejscowości, interesujące miejsca i piękna mazurska przyroda – to wszystko czeka nad tym malowniczym akwenem.
Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 8 lipca w Rucianem-Nidzie!
Zabawy z Zieloną Gęsią to propozycja kulturalna skierowana do dzieci. Specjalnie dla najmłodszych w Leśniczówce Pranie przygotowano ofertę warsztatów teatralno-plastyczno-literackich.
Organizatorzy zapraszają na XXXV edycję koncertów zatytułowanych „Muzyka u Gałczyńskiego”. W niedzielę 8 lipca publiczność wysłucha poezji K. I. Gałczyńskiego w interpretacji Redbada Klynstry-Komarnickiego. Będzie jej towarzyszył program muzyczny „Chopin on Strings” w wykonaniu Macieja Strzelczyka, Romualda Erenca i Piotra Rodowicza.
  W sobotę 30 czerwca rozpocznie się kolejny sezon artystyczny u K. I. Gałczyńskiego. Przez cały miesiąc na terenie muzeum organizowane będą koncerty oraz ciekawe wydarzenia kulturalne.
Muzeum K. I. Gałczyńskiego w Praniu zaprasza na spotkanie zatytułowane „Po pierwsze miłość”. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji 113. rocznicy urodzin poety.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Rucianem Nidzie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Rucianem Nidzie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Rucianem Nidzie lub okolicy to: Mazurski Maraton Rolkowy 2021 w Rucianem-Nidzie.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Maju w Rucianem Nidzie?
W Maju w Rucianem Nidzie polecamy wydarzenia: Mazurski Maraton Rolkowy 2021 w Rucianem-Nidzie.