Imprezy i koncerty w Rucianem Nidzie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Rucianego Nidy

Miejscowość:
Pisz
(ok. 18km od Rucianego Nidy)
Miejsce imprezy:
Piski Dom Kultury
Miejscowość:
Wiartel
(ok. 10km od Rucianego Nidy)
Miejsce imprezy:
Zajazd Przylasek

Ruciane-Nida Aktualności

Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 8 lipca w Rucianem-Nidzie!
Zabawy z Zieloną Gęsią to propozycja kulturalna skierowana do dzieci. Specjalnie dla najmłodszych w Leśniczówce Pranie przygotowano ofertę warsztatów teatralno-plastyczno-literackich.
Organizatorzy zapraszają na XXXV edycję koncertów zatytułowanych „Muzyka u Gałczyńskiego”. W niedzielę 8 lipca publiczność wysłucha poezji K. I. Gałczyńskiego w interpretacji Redbada Klynstry-Komarnickiego. Będzie jej towarzyszył program muzyczny „Chopin on Strings” w wykonaniu Macieja Strzelczyka, Romualda Erenca i Piotra Rodowicza.
  W sobotę 30 czerwca rozpocznie się kolejny sezon artystyczny u K. I. Gałczyńskiego. Przez cały miesiąc na terenie muzeum organizowane będą koncerty oraz ciekawe wydarzenia kulturalne.
Muzeum K. I. Gałczyńskiego w Praniu zaprasza na spotkanie zatytułowane „Po pierwsze miłość”. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji 113. rocznicy urodzin poety.
Muzeum K. I. Gałczyńskiego, mieszczące się w Leśniczówce Pranie, zaprasza na drugie spotkanie z cyklu zatytułowanego „Genius loci – opowieści o pisarzach i ich miejscach”.
Już wkrótce odbędzie się wyjątkowe wydarzenie artystyczne – I Ogólnopolski Plener Malarsko-Rzeźbiarski „Kolonia Artystów” Ruciane-Nida 2015.