Boże Narodzenie

Serdecznie zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w górach w domkach, 3 min. od wyciągu gondolowego w największym ośrodku narciarskim w Polsce!


Święta Bożego Narodzenia

Proponowany termin od 21.12 do 27.12 i zawiera:

– świetną lokalizację domku bo ok. 3 min na piechotę od oświetlanego stoku narciarskiego z jazdą wieczorną i wyciągu gondolowego przy ośrodku Szczyrk Mountain Resort oraz od wydzielonej strefy narciarskiej dla dzieci Maxiland oraz stoku dla najmłodszych Krasnal i Skrzat,

– piękne świąteczne udekorowanie domku w girlandy, wianki i inne ozdoby,

– świeżą pachnącą lasem choinkę wraz z pięknymi ozdobami ,

– darmowy szybki internet WIFI,

– darmowy parking dla 2 samochodów,

– piękne widoki na góry,

– urządzony i w pełni wyposażony aneks kuchenny dający możliwość i swobodę w przygotowywaniu własnych posiłków,

– centralne ogrzewanie wraz z ogrzewaniem podłogowym (w kilku pomieszczeniach),

– wygodne łóżka z satynową białą pościelą,

– gry i zabawki dla dzieci,

– sanki i plastikowe jabłka do jazdy na pobliskich górkach,


Cena za domek do 4 osób wynosi 450 PLN za dobę natomiast do 6 osób wynosi 500 PLN za dobę.

Poza ofertą :

* Jeżeli byliby Państwo zainteresowani kuligiem organizowanym w lesie połączonym z biesiadą w szałasie z dobrym góralskim jedzeniem i grzanym winem to chętnie przekażemy Państwu sprawdzony kontakt do organizatorów. O szczegóły prosimy pytać podczas rezerwacji.

* Jeżeli macie Państwo ochotę posmakować regionalnej kuchni w Święta to polecamy karczmę góralską „Ciosana”. Karczma zlokalizowana jest parę minut spacerkiem od domków i oferuje również zakupienie posiłków na wynos.

* Catering na święta : istnieje również możliwość zamówienia cateringu świątecznego z odbiorem własnym organizowanym przez jeden z hoteli z którym współpracujemy w Szczyrku. Chętnie przekażemy Państwu kontakt do osoby z hotelu odpowiedzialnej za catering . O szczegóły prosimy pytać podczas rezerwacji.

* Jeżeli jeździcie Państwo na nartach/snowboardzie możecie skorzystać z największej bazy tras narciarskich w Polsce bo aż z 40 km , które oferuje Szczyrk. Możecie Państwo połączyć świąteczny wypoczynek w przytulnym, ciepłym i świątecznie przystrojonym domku z szaleństwem na stoku !

*Istnieje możliwość zakupienia na miejscu w Małej Osadzie jednego wspólnego skipassu, który obowiązuje na trzy ośrodki narciarskie w Szczyrku .

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej