Oferujemy wypoczynek w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki z kabinami prysznicowymi i WC. Pokoje wyposażone są w szafy i schowki na ubrania i bagaże, stoły, krzesła, telewizory z kanałami satelitarnymi.

Jesteśmy w stanie zakwaterować 30 osób.

Doba hotelowa od 14:00 do 10:00. Zniżki dla dzieci.

 

Do dyspozycji Naszych Gości oddajemy urządzoną kuchnię połączoną z jadalnią. Ponadto na miejscu serwujemy całodzienne wyżywienie. Domowa kuchnia oparta jest w dużej części na produktach regionalnych. Specjalnością szefa kuchni są pstrągi z własnej hodowli oraz wędliny i mięsa własnego wyrobu.

Na stół gości trafiają produkty własnego wyrobu. Specjalnością gospodyni są ciasta - szczególnie ulubione serniki, jabłeczniki i drożdżówki. Oprócz jarzyn z własnego ogródka na stole można spodziewać się wędlin bez konserwantów, a także różnorakich przetworów od kiszonych ogórków po marynowane grzybki. Dla pełnoletnich jedyna śliwowica.


Dysponujemy również świetlicą z TV, dvd i nagłośnieniem. Można tam zorganizować kameralną imprezę z potańcówką. Ze świetlicy prowadzi bezpośrednie wyjście na ogród.

WILLA "ORLIK" GORĄCO ZAPRASZA PAŃSTWA W NASZE PROGI

z wyrazami szacunku Maria i Stanisław Migacz

Zapytaj o nocleg