Boże Narodzenie

Boże Narodzenie

Serdecznie zapraszamy do całorocznych domków „POD LIPĄ”. Domki usytuowane są w pięknych Bieszczadach w miejscowości Ustjanowa Górna /0,1km od Ustrzyk Dolnych/ w paśmie Żukowa.

Bliskość lasu (100m) oraz nieduża odległość do centrum Ustrzyk Dolnych, sprawia iż jest to znakomite miejsce dla wszystkich pragnących spokoju. Oferowane przez nas domki odpowiednie są dla klientów lubiących środowisko górskie, ciszę i spokój. Dzięki swojemu położeniu oferują bardzo dobre warunki do uprawiania turystyki pieszej, jazdy na nartach, sankach, desce snowboardowej, rowerach, nordic walkingu, żeglarstwa, relaksu wśród bieszczadzkich lasów.

Oddajemy do dyspozycji murowane domki z centralnym ogrzewaniem, każdy przeznaczony jest dla 6-8 osób. Nasze obiekty znajdują się na 24a działce w spokojnej, słonecznej okolicy. W pobliżu las, narciarska trasa biegowa, trasy rowerowe, tarasy widokowe, szlaki turystyczne, wyciągi narciarskie, jezioro solińskie, kryta pływalnia, basen.

Dla osób zainteresowanych nauką jazdy na nartach istnieje możliwość nauki z osobistym instruktorem narciarstwa zjazdowego lub biegowego, jak również możliwość wypożyczenia sprzętu do narciarstwa biegowego lub zjazdowego.

 

· Przepiękna lokalizacja w pobliżu Jeziora Solińskiego 14km,

· Bliskość bieszczadzkich szlaków,

· Bezpłatny parking,

· Bezpłatny dostęp do Internetu WIFI,

· Telewizja naziemna,

· Plac zabaw dla dzieci z trampoliną, piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawkami,

· Boisko do siatkówki, badminton, stół do ping-ponga, stół do bilarda

· Zadaszona altana z grillem,

-  Zadaszona wiata biesiadna

· Solidna dawka odprężenia,

· Szusem na stok – w okolicy znajduje się kilka wyciągów z doskonale przygotowanymi trasami, na pewno znajdziesz dla siebie trasę dopasowaną do umiejętności:

– Weremin Lesko-Ski (odległość 15 minut) – 2 trasy 1430 metrów (trasa 1 – 680 m, trasa 2 – 750 m) – wyciąg orczykowy, więcej na www.lesko-ski.pl,

– Ustrzyki Dolne (odległość 5 min.) znajdziecie tutaj 2 wyciągi Laworta – trasa 1300 m, wyciąg krzesełkowy oraz Gromadzyń – trasa 900 m, wyciąg orczykowy, więcej na www.ustrzyki-narty.pl

Na parterze znajduje się przedpokój, salon z kompletem wypoczynkowym, narożnikiem, fotelami i ławą, telewizją naziemną, Internetem. Na parterze także w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka z kabiną natryskową, umywalką i wc. Na piętrze znajdują się dwie samodzielne sypialnie.

Ponadto taras z wygodnymi meblami ratanowymi do wypoczynku. Na działce jest również huśtawka ogrodowa i duży zadaszony grill, na którym każdy może przyrządzić sobie wyśmienity posiłek oraz zadaszona wiata biesiadna. Ponadto do dyspozycji gości boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci. Cicha i spokojna okolica nastraja do wypoczynku.

REGULAMIN 

1. Rezerwacji noclegów można dokonać osobiście lub telefonicznie.

2. Od rezerwacji pobierany jest zadatek na poczet kosztów pobytu w wysokości 30% wartości pobytu, płatny w terminie 3 dni od daty rezerwacji.

a) po otrzymaniu zadatku dokonujemy potwierdzenia rezerwacji.

b) w przypadku rezygnacji z rezerwacji kwota wpłaconego zadatku ulega przepadkowi.

3.Goście zobowiązani są do dopełnienia wszelkich formalności meldunkowych oraz uregulowania należności za cały pobyt z góry niezwłocznie po przyjeździe.

4.Wszelkie należności winny być dokonywane w formie gotówkowej.

5.W przypadku przerwania pobytu przez gościa w jego trakcie nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.

6.Za pozostawione kosztowności, pieniądze, papiery wartościowe, aparaty fotograficzne, kamery i inne przedmioty posiadające wartość artystyczną lub naukową nie ponosimy odpowiedzialności.

7.Gość ponosi odpowiedzialność za spowodowane uszkodzenia lub zniszczenia.

8.Z domków nie wolno wynosić żadnych przedmiotów ani mebli.

9.Doba rozpoczyna się o godz. 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10:00 w dniu wyjazdu.

10.Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie domków do godz. 22:00.

11.Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 7:00.

12.W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej