Weekend listopadowy 2018 w Wetlinie

Poniżej przedstawiamy oferty na Weekend listopadowy 2018 w Wetlinie. Jeśli planujesz urlop na długi weekend listopadowy, tutaj na pewno znajdziesz nocleg, który spełni Twoje oczekiwania!

Wetlina 4 oferty

Pokoje i domki Łomiankowa Dolina
od 40PLN /noc
9.2, 65 opinii

Pokoje i domki Łomiankowa Dolina

  Dysponujemy 53 miejscami noclegowymi w pokojach 2 i 3 osobowych, pokojach typu studio oraz dwóch domkach położonych około 100m od Łomiankowej Doliny przy szlaku prowadzącym na Połonine Wetlińską. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełen wę

BERDO
od 40PLN /noc
9.6, 14 opinii

BERDO

Serce Bieszczadów – Wetlina. Serdecznie zapraszamy do „Berdo”. Polecamy to, co u nas najlepsze – świeże, smaczne, a przede wszystkim domowe jedzenie. Ponadto zachęcamy, do spróbowania wysokiej jakości piwa regionalnego z miejscowej rozlewn

Agroturystyka w Miodunkach
od 40PLN /noc
10.0, 1 opinia

Agroturystyka w Miodunkach

Strzebowiska zobacz na mapie

Bieszczady !!!. Wolne 5 pokoi dwuosobowych na weekend listopadowy. Cena 45 zł/osoba/doba + opł. klimatyczna 1, 60zl os/doba. Serdecznie zapraszamy. Do dyzpozycji gości ogólnodostępne kuchnia, salonik z kominkiem i tv.

Pokoje gościnne u Kubala
od 35PLN /noc
9.0, 4 opinie

Pokoje gościnne u Kubala

Strzebowiska zobacz na mapie

Bieszczady są..... zawsze piękne !  nawet w listopadzie :):) Strzebowiska - Bieszczady Wysokie. Zapraszamy do spędzenia weekendu listopadowego w naszymDomu "u Kubala". Promocja cen!