Witam!
Pokój 1 i 2,3 osobowy z łazienką lodówką TV 32 cal internet, aneks (duża lodówka mikrofalówka czajnik zlew). Cena 60- 80zł od osoby/doba. Parking na posesji, ogród. Obok domu sklep, restauracja, przystanek bus. Do centrum 1500m. Dodatkowych opłat nie ma. Rezerwacja telefoniczna.
Super
Jestem zadowolona żałuję,że byłam tak krótko.
Świetne jedzenie Miła obsługa
Polecam wszystkim pełny spokój idzie naprawdę wypocząć.
Zdecydowanie nikomu nie polecam!!! Fatalna obsługa, panią właścicielkę typuje ordynarność, grubiaństwo, nieokrzesanie to typowy przykład chama.
Polecamy. Pokoje czyste i zadbane. Cicho i spokojnie, można odpocząć po wędrówce w górach.
Wszystko zgodne z opisem.
Pokoje czyste. Właścicielka uprzejma