Grupy zorganizowane

Grupy zorganizowane

     Ośrodek Wypoczynkowy "Weronika" jest nowym, stylowym obiektem, usytuowanym w pięknym zakątku Polski. W pobliżu rzeka i las. Wokół obiektu jest duży teren zielony, służący do rekreacji i zabaw. 

         Zapraszamy do nas turystów indywidualnych, wycieczki, zielone szkoły, kolonie, zimowiska oraz grupy zorganizowane. 

           Dla wygody Państwa proponujemy pełne lub częściowe wyżywienie. Posiadamy własną stołówkę. Proponujemy dania smacznej, regionalnej kuchni.

W tym roku do użytku oddaliśmy KARCZMĘ GÓRALSKĄ dla 200 osób.

         Gwarantujemy pełen atrakcji wypoczynek oraz miła, rzetelną i fachową obsługę.

         

Dla grup zorganizowanych organizujemy:

- szkolenia, pobytu tematyczne, integracyjne, bankiety, uroczyste kolacje

- ogniska z pieczeniem kiełbasek lub barana, winem grzanym przy dźwiękach starych, dobrych, polskich przebojów lub przy akompaniamencie kapeli góralkiej

- imprezy karaoke, dyskoteki

- kuligi z pochodniami i wiele innych.


Zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowego Weronika w Poroninie 

grupy zorganizowane na pobyty weekendowe, wycieczki zakładowe, zielone i białe szkoły, wycieczki szkolne, kolonie i zimowiska. 


Organizujemy indywidualne pobyty z wyżywieniem, uroczyste kolacje, imprezy integracyjne w karczmie góralskiej, biesiady regionalne, bankiety, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, wigilie zakładowe, kuligi, ogniska z pieczeniem kiełbasek, zwiedzanie Zakopanego. 


Ośrodek wypoczynkowy Weronika INN znajduje się w Suchem, malowniczej miejscowości leżącej tuż u podnóża Zakopanego. Okolice Poronina to region bardzo atrakcyjny turystycznie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. 


Wyjątkowa lokalizacja pasma górskiego sprawia, że zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku w górach jak i szukający ciszy, spokoju i wytchnienia od codzienności spędzą u nas wspaniała chwile. Roztaczająca się panorama Tatr - zachwyca i zachęca do czynnego zwiedzania i spacerów po okolicy Zakopanego


Zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną spędzić miły urlop w górach. Latem na górskich ścieżkach, a zimą na trasach narciarskich

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej