Nocowanie.pl umacnia swoją pozycję!

 

Z miesiąca na miesiąc Grupa Nocowanie.pl umacnia swoją pozycję w rankingu najpopularniejszych serwisów turystycznych w Polsce. Dowodzą tego najnowsze wyniki badań Megapanel PBI/Gemius za lipiec 2011, w których Nocowanie.pl osiągnęło rekordową oglądalność – ponad 1,7 mln realnych użytkowników, którzy dokonali 20 mln odsłon!

 

Osiągnięte wyniki pozwoliły Grupie Nocowanie.pl zająć wysokie - 3 miejsce - w zestawieniu Gemiusa w kategorii „Turystyka”. Tym samym została potwierdzona pozycja Nocowanie.pl jako lidera wśród serwisów noclegowych w polskim internecie.

 

 

 

Tak dobry rezultat jest efektem rosnącej świadomości marki wśród internautów, wysokiej jakości oferty turystycznej oraz wprowadzaniem nowych funkcjonalności uwzględniających najnowsze trendy w internecie. Ostatnio serwis uruchomił Giełdę Noclegów czyli usługę, która pozwala kupić nocleg z wysokim rabatem.

 

Grupa Nocowanie.pl, w skład której wchodzi między innymi serwis www.nocowanie.pl, www.spa24.pl czy też www.KazimierzDolny.pl istnieje od 2003 roku. Obecnie grupa Nocowanie.pl to jedna z największych baz obiektów noclegowych w Polsce – codziennie aktualizowana i powiększana o nowe ośrodki. Dla Nocowanie.pl przełomowym rokiem okazał się rok 2010 – udało się zdeklasować konkurencję oraz osiągnięto rekordowe wyniki oglądalności.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również