Odznaka Pomagam dla obiektów oferujących noclegi służbie zdrowia

Odznaka Pomagam dla obiektów oferujących noclegi służbie zdrowia

Twój obiekt znajduje się w nieopodal szpitala/przychodni? Większość personelu pracuje po kilkanaście godzin, a nawet i całą dobe. Nie wszyscy pracownicy służb medycznych chcą wracać do własnych domów i rodzin po dyżurach. Jako branża turystyczna, powinniśmy zjednoczyć siły.

Dodając ofertę specjalną Noclegi dla służby zdrowia obiekt noclegowy okazuje pomoc medykom i lekarzom w tym trudnym czasie.

Nocowanie.pl docenia takie gesty, dlatego wszystkie obiekty noclegowe, które udostępniają noclegi dla medyków, w podziękowaniu otrzymają odznakę POMAGAM widoczną na liście wyszukiwania i podstronie obiektu.


Chcesz zaoferować noclegi dla lekarzy, ratowników i pielęgniarek? Zobacz jak to zrobić!

Nie jesteś Klientem Nocowanie.pl? Napisz do nas na adres bok@nocowanie.pl a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie umieszczenia Twojej wizytówki na liście.

Pamiętaj, ustawiając ofertę specjalna Noclegi dla służby zdrowia zobowiązujesz się do pobierania jedynie opłat eksploatacyjnych takich jak, czynsz, prąd, media.Obiekty mogą także otrzymać Odznakę POMAGAM przekazując część swoich punktów pozycjonujących na pomoc szpitalom w akcji charytatywnej Dawca punktówszczegóły znajdziesz tutaj.

Następny artykuł Domki w lesie do wynajęcia

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej