Szczawno-Zdrój - Noclegi z placem zabaw

(5 noclegów)
od
55 /usługę

Willa Petrus

Szczawno-Zdrój
8 Bardzo dobry!

Bardzo ladny obiekt, urokliwie zlokalizowany. Gospodarze uczynni i życzliwie nastawieni do gości. Polecam na pobyty stacjonarne oraz jako...

jerzy witecki 2019-08-06
od
50 /usługę

Pokoje Gościnne "Andrzejówka" w...

Szczawno Zdrój
10 Rewelacyjny!

Jeżeli ktoś chce odskoczni od codziennych obowiązków,gorąco polecam wypoczynek w Andrzejówce.Rewelacja!!! na każdą kieszeń....

Maria 2019-09-30
od
80 /usługę

Noclegi Franciszek

Szczawno Zdrój
9 Bardzo dobry!

Pobyt bardzo udany. Piękny budynek na przeciwko dużego parku. Pokój niewielki ale czysty i zadbany - plus za duży balkon. Możliwość...

Bartosz 2019-04-26
od
70 /usługę

Sanatorium Uzdrowiskowe Azalia

Szczawno-Zdrój
7.4 Dobry!

Właśnie wróciliśmy kilka dni temu z pobytu w Azalii.Pobyt udany ale nie do końca,pokój dla małżeństwa "zlepiony z ok.20m podzielony na...

Elżbieta 2018-12-02
do-10%
od
95 /usługę

Pokoje Gościnne Wanda

Szczawno-Zdrój
7 Dobry!

Super lokalizacja dla osób lubiących ciszę, świetna baza wypadowa w Góry Stołowe i Sowie. Sympatyczni i mili właściciele, domowa atmosfera.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów z placem zabaw

Ile kosztuje nocleg w obiektach z placem zabaw Szczawno-Zdrój?
Cena za nocleg z placem zabaw Szczawno-Zdrój zależy od kategorii wybranego obiektu oraz jego lokalizacji. Koszt noclegu może wynieść od 50 zł, natomiast średnia cena za nocleg z placem zabaw Szczawno-Zdrój wynosi 70 zł.
Jakie obiekty noclegowe z placem zabaw są najpopularniejsze Szczawno-Zdrój?
Willa Petrus, Pokoje Gościnne "Andrzejówka" w Szczawnie Zdroju, Noclegi Franciszek to popularne noclegi z placem zabaw Szczawno-Zdrój.
Które noclegi z placem zabaw Szczawno-Zdrój mają najlepsze opinie?
Obecnie najlepiej oceniane obiekty posiadające plac zabaw to: Pokoje Gościnne "Andrzejówka" w Szczawnie Zdroju, Noclegi Franciszek, Willa Petrus.
Które noclegi z placem zabaw Szczawno-Zdrój są polecane dla rodzin?
Wiele rodzin zatrzymujących się w obiektach posiadających plac zabaw Szczawno-Zdrój poleca Pokoje Gościnne "Andrzejówka" w Szczawnie Zdroju, Noclegi Franciszek, Willa Petrus.
Które noclegi z placem zabaw Szczawno-Zdrój są polecane dla par?
Te noclegi z placem zabaw są wysoko cenione przez pary: Pokoje Gościnne "Andrzejówka" w Szczawnie Zdroju, Noclegi Franciszek, Willa Petrus.
Filtry