Pogoda na pierwszy tydzień lipca 2017

Planujesz urlop w pierwszym tygodniu lipca? Synoptycy zapowiadają zarówno słoneczne, jak i deszczowe dni. Przelotne opady wystąpią zwłaszcza w górskich miejscowościach. Sprawdź szczegółową pogodę na pierwszy tydzień lipca 2017.

Pogoda w górach

 

Zakopane

Pierwszy tydzień lipca w Zakopanem zapowiada się dość deszczowo i pochmurnie. Synoptycy przewidują codzienne opady oraz temperaturę od 17 do 22 stopni na plusie. Będzie więc ciepło, wybierając się w górskie wędrówki nie zapomnijmy jednak o kaloszach i płaszczu przeciwdeszczowym!

 

Wybierasz się do Zakopanego? Już teraz zarezerwuj nocleg:

 

Szklarska Poręba

Planujesz w pierwszym tygodniu lipa wyjazd do Szklarskiej Poręby? Musisz przygotować się na częste opady deszczu oraz duże zachmurzenie. Termometry wskażą od 14 do 18 stopni Celsjusza. Na słoneczne dni będziemy musieli jeszcze poczekać.

 

Sprawdź także:


Karpacz

W Karpaczu również dużo chmur oraz możliwe przelotne opady deszczu. Będzie ciepło choć termometry nie przekroczą 19 stopni Celsjusza. W nocy synoptycy zapowiadają około 9 stopni na plusie.

 

Interesujące wydarzenia w Karpaczu znajdziesz tutaj:

 

Pogoda na Lubelszczyźnie

 

Lublin

Jaką pogodę synoptycy zapowiadają w Lublinie? Termometry wskażą od 21 do 26 stopni na plusie. Będzie pochmurnie, ale bezdeszczowo. Przelotne burze i opady deszczu pojawią się dopiero w kolejnych tygodniach lipca.

 

Szukasz interesującego wydarzenia w Lublinie? Oto nasze propozycje:


Zamość

W Zamościu dosyć ciepło. Termometry wskażą od 21 do 25 stopni na plusie. Synoptycy zapowiadają jednak możliwe przelotne opady deszczu, które mogą pojawić się na początku lipca.

 

Zobacz także: Noclegi na Lubelszczyźnie


Pogoda nad morzem

 

Sopot

W Sopocie pierwsze dni lipca dosyć pochmurne i wietrzne. Pod koniec tygodnia nastąpi rozpogodzenie i na niebie pojawi się więcej słońca. Termometry wskażą 20 stopni w dzień i około 12 stopni w nocy.

 

Jeśli w lipcu wybieracie się na urlop do nadmorskich miejscowości, już teraz zobaczcie oferty noclegowe popularnych kurortów:

Noclegi Rewal

Noclegi Łeba

Noclegi Mielno

Noclegi Koszalin

 

Mielno

W Mielnie możliwe przelotne opady deszczu synoptycy zapowiadają 1 oraz 5 lipca. W pozostałych dniach dużo słońca, choć na niebie mogą pojawić się również ciemne chmury. Temperatura wyniesie od 21 do 24 stopni Celsjusza.

 

Świnoujście

Początek lipca w Świnoujściu deszczowy. Synoptycy zapowiadają temperaturę w granicy 20 stopni Celsjusza. Będzie jednak pochmurnie i mokro. Rozpogodzenie nastąpi w kolejnych tygodniach miesiąca.


Gdy pogoda uniemożliwi wypoczynek na plaży, warto zapoznać się z interesującymi wydarzeniami w Świnoujściu:

 

Zobacz także:

 

źródło zdjęcia: fot.Gofti, pixabay.com, CC0 Public Domain

Komentarze

Zobacz również