Vendégház Vabriga - CIE921





Parking
BezpłatnyPrzyjazny zwierzętom
Jacuzzi
Grill
Klimatyzacja
Opis obiektu
Vendégház Vabriga - CIE921 to kamienny dom wakacyjny położony w miejscowości Vabriga na chorwackiej Istrii, usytuowany na ogrodzonej działce w otoczeniu przyrody.
Obiekt oferuje na wynajem całoroczny, murowany dom przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Jego solidna konstrukcja zapewnia komfortowe warunki pobytu niezależnie od pory roku. We wszystkich wnętrzach zainstalowano klimatyzację, co gwarantuje przyjemną temperaturę w upalne dni.
Do dyspozycji gości jest funkcjonalne wyposażenie, które obejmuje lodówkę i kuchenkę mikrofalową. Dostępne są również pralka oraz zmywarka, co stanowi praktyczne udogodnienie, szczególnie podczas dłuższych pobytów lub wakacji z rodziną.
Na zewnątrz, na terenie ogrodzonej posesji, przygotowano przestrzeń do wypoczynku z meblami ogrodowymi. Goście mogą również korzystać z wydzielonego miejsca do grillowania.
Prawdziwym wyróżnikiem oferty jest prywatne jacuzzi, które pozwala na relaks po dniu pełnym wrażeń.
Dom znajduje się w odległości 2 km od najbliższej kamienistej plaży. Na miejscu zapewniono bezpłatny prywatny parking. Obiekt jest przyjazny zwierzętom, dlatego można tu przyjechać z własnym pupilem. Wielojęzyczna obsługa, w tym personel mówiący po polsku, ułatwia komunikację i organizację pobytu.
Lokalizacja
Masz pytania odnośnie obiektu?
Skontaktuj się z nami

Kasia - opiekun oferty
Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie
W razie pytań skontaktuj się ze mną
Oferty noclegów
Udogodnienia
Co nas wyróżnia:
Charakterystyka miejsca
- Dom murowany
- Zimowy
- Obszar naturalny
- Meble ogrodowe
- Działka ogrodzona
- Klimatyzacja
Parkowanie, podróż
- Bezpłatny własny parking
Wyżywienie
- Możliwość skorzystania z grilla
Wellness, relaks
- Jacuzzi
Usługi
- Lodówka
- Kuchenka mikrofalowa
- Pralka
- Zmywarka
Ważne informacje
Popularne noclegi w okolicy Vabriga
Popularne kwatery i pokoje w okolicy Vabriga
Regiony w okolicy Vabriga
Kategorie noclegowe Vabriga
Noclegi z udogodnieniami Vabriga
Pozostałe opcje noclegów
Potrzebujesz pomocy?
Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
Jestem Gospodarzem
Wypełnij formularz kontaktowyJestem Turystą
poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00
sobota - niedziela 9:00-17:00
