Apartman Pula - CIP286





Parking
BezpłatnyGrill
Klimatyzacja
WiFi
Opis obiektu
Apartament zlokalizowany w murowanym domu w Puli, na półwyspie Istria, stanowi bazę wypadową do zwiedzania regionu.
Do dyspozycji gości jest jeden przestronny, 8-osobowy apartament. Jego wyposażenie obejmuje klimatyzację, która zapewnia komfort w upalne dni, a także dostęp do internetu bezprzewodowego. Udogodnienia takie jak pralka i lodówka uzupełniają ofertę, zapewniając niezależność podczas pobytu.
Na zewnątrz przygotowano meble ogrodowe oraz możliwość skorzystania z grilla.
Goście podróżujący samochodem mogą skorzystać z bezpłatnego prywatnego parkingu na terenie posesji. Warto wiedzieć, że właściciel mieszka w tym samym budynku. Wielojęzyczna obsługa, w tym w języku polskim, angielskim i niemieckim, ułatwia komunikację i organizację pobytu.
Obiekt położony jest w odległości 3,8 km od słynnego rzymskiego amfiteatru w Puli. W dalszej okolicy, około 14,8 km od apartamentu, znajduje się Park Narodowy Brijuni, stanowiący jedną z głównych atrakcji przyrodniczych regionu.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o 10:00 w dniu wyjazdu.
Dzięki swojej pojemności apartament jest dobrym wyborem dla większych grup lub rodzin. Obiekt jest całoroczny, a jego otoczenie stanowi obszar naturalny, co sprzyja wypoczynkowi.
Lokalizacja
Masz pytania odnośnie obiektu?
Skontaktuj się z nami

Kasia - opiekun oferty
Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie
W razie pytań skontaktuj się ze mną
Oferty noclegów
Udogodnienia
Co nas wyróżnia:
Charakterystyka miejsca
- Dom murowany
- Zimowy
- Obszar naturalny
- Meble ogrodowe
- Właściciel mieszka w budynku
- WIFI
- Klimatyzacja
Parkowanie, podróż
- Bezpłatny własny parking
Wyżywienie
- Możliwość skorzystania z grilla
Usługi
- Lodówka
- Pralka
Ważne informacje
Popularne noclegi w okolicy Pula
Popularne apartamenty w okolicy Pula
Regiony w okolicy Pula
Kategorie noclegowe Pula
Noclegi z udogodnieniami Pula
Pozostałe opcje noclegów
Potrzebujesz pomocy?
Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
Jestem Gospodarzem
Wypełnij formularz kontaktowyJestem Turystą
poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00
sobota - niedziela 9:00-17:00
