Vendégház Murter - CSV082





Parking
BezpłatnyPrzyjazny zwierzętom
Klimatyzacja
WiFi
Opis obiektu
Drewniany dom wakacyjny położony na ogrodzonej działce na chorwackiej wyspie Murter, w otoczeniu naturalnej zieleni.
Obiekt oferuje zakwaterowanie w formie samodzielnego domku letniskowego, przeznaczonego dla maksymalnie 5 osób. Wnętrza są klimatyzowane, co zapewnia komfort podczas upalnych dni. Goście mają również dostęp do internetu Wi-Fi.
Do dyspozycji jest także podstawowe wyposażenie kuchenne, w tym lodówka, kuchenka mikrofalowa oraz zmywarka.
Dom znajduje się w odległości 200 metrów od kamienistej plaży, co umożliwia łatwy dostęp do morskich kąpieli i wypoczynku nad Adriatykiem.
Teren wokół domu jest w pełni ogrodzony. Na zewnątrz przygotowano meble ogrodowe, które pozwalają na relaks na świeżym powietrzu. Dla zmotoryzowanych gości dostępny jest bezpłatny, prywatny parking na terenie posesji. Obiekt jest przystosowany do pobytów również w sezonie zimowym.
Warto wiedzieć, że obiekt akceptuje pobyt ze zwierzętami domowymi.
Doba noclegowa rozpoczyna się między 16:00 a 20:00 w dniu przyjazdu i kończy o 10:00 w dniu wyjazdu. Obsługa obiektu posługuje się wieloma językami, w tym polskim, angielskim, niemieckim oraz włoskim, co ułatwia komunikację na miejscu.
Lokalizacja
Masz pytania odnośnie obiektu?
Skontaktuj się z nami

Kasia - opiekun oferty
Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie
W razie pytań skontaktuj się ze mną
Oferty noclegów
Udogodnienia
Co nas wyróżnia:
Parkowanie, podróż
- Bezpłatny własny parking
Charakterystyka miejsca
- Działka ogrodzona
- Meble ogrodowe
- Obszar naturalny
- Zimowy
- Drewniany dom
- WIFI
- Klimatyzacja
Usługi
- Suszarka do włosów
- Lodówka
- Kuchenka mikrofalowa
- Zmywarka
Ważne informacje
Popularne noclegi w okolicy Murter
Popularne kwatery i pokoje w okolicy Murter
Regiony w okolicy Murter
Kategorie noclegowe Murter
Noclegi z udogodnieniami Murter
Pozostałe opcje noclegów
Potrzebujesz pomocy?
Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
Jestem Gospodarzem
Wypełnij formularz kontaktowy