Centrum Hotel Debrecen





Parking
BezpłatnyWyżywienie
Klimatyzacja
WiFi
Telewizor
Opis obiektu
Centrum Hotel Debrecen to obiekt zlokalizowany w sercu zabytkowej części miasta, tuż przy Wielkim Kościele Protestanckim na głównym placu.
Oferta noclegowa obejmuje pokoje 2-osobowe w standardzie Deluxe i Superior oraz 4-osobowe apartamenty. Część pokoi dysponuje balkonem i widokiem na park, a w niektórych z nich istnieje możliwość przygotowania dostawki. Dla rodzin przygotowano apartamenty składające się z dwóch połączonych sypialni, co zapewnia komfortowy pobyt większym grupom. Pokoje charakteryzują się powierzchnią 29 m².
Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, minibar oraz sejf. Do dyspozycji gości jest również czajnik elektryczny i suszarka do włosów.
Obiekt jest przygotowany na przyjęcie rodzin z dziećmi, oferując udogodnienia takie jak łóżeczko dziecięce, wanienka do kąpieli, pościel dla najmłodszych oraz możliwość podgrzania posiłków. Na terenie hotelu znajduje się winda, a w przestrzeniach wspólnych dostępny jest bezprzewodowy internet. Goście mogą również skorzystać z ogólnodostępnego sejfu.
Zmotoryzowani goście mogą korzystać z bezpłatnego parkingu zlokalizowanego w pobliżu budynku.
Goście w swoich opiniach wysoko oceniają czystość, wygodę oraz personel obiektu. Szczególnym uznaniem cieszy się również hotelowa restauracja.
Hotel położony jest w centrum Debreczyna, co zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych punktów miasta, instytucji oraz oferty kulturalnej. Bliskość głównego placu i zabytków sprzyja spacerom i zwiedzaniu. W niewielkiej odległości znajduje się również popularny kompleks basenowy Aguapark Aquaticum, stanowiący doskonałą opcję rekreacyjną.

Kasia - opiekun oferty
Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie
W razie pytań skontaktuj się ze mną
Lokalizacja
Opinie gości
Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli
Nem volt tusfürdő, nem tudtam kicserélni a WC papírt, a minibár választéka gyenge lehetne benne kis italok is, a reggelinél a rántotta, meg a sült kolbász hideg, nincs ananászlé, kevés a kicsi süti
A reggeli kínálat elég gyenge volt, de gondolom kevés volt a vendég. A tojássalátában viszont sajnos tojáshéj volt. A kávé és narancslé említésre sem érdemes.
A személyzet kedves volt. (1) Hiába volt légkondi a szobákban és hiába állítottuk be akár 16°C-ra és turbó fokozatra, nagyon gyengén mentek! Amikor megérkeztünk a szállodába, 27°C fok volt a szobákban (ez pokoli meleg egy szobához), és 1 napnyi folyamatos klímázás után is csak 26°C-ra hűltek le a szobák. Kb. 2 és fél nap után sikerült lehűteni a szobákat 24°C-ra, ami már tűrhető volt. Hasonlóan meleg volt az emeleti folyosókon, ahol a szállodai szobák voltak. Különösen azért volt bosszantó ez a gyenge klíma, mert a földszinten a recepció környékén kellemesen hideg volt az ottani klímáknak köszönhetően, azok valószínűleg rendesen mentek... Ráadásul pont akkor pokoli meleg idő volt, így azért sokat rontott a komfort érzeten az, hogy az emeleti folyosókon meleg volt és a szobákat se lehetett rendesen lehűteni. (2) A szállodától elfogadtunk volna egy program- és hely ajánlót, hogy hova érdemes, miket érdemes megnézni a városban, hol érdemes enni egy jót, stb.
Kizárólag reggeli kérhető, rengeteg étterem van a környéken de ha az ebédet útközben megoldod valahol, a vacsorát is szervezni kell.
Még a szoba elfoglalásának idejére sem lehet megállni a bejáratnál az autóval. A recepción jelezték, hogy az nem parkoló, de mire átálltunk volna, megbüntettek 30 eFt-ra, bár több autó is parkolt ott. Másnap reggel pedig a reggeli okozta a következő csalódást, az abroszok foltosak, a kínálatból több minden épp elfogyott (még a fekete tea is)
A szálláshelyen minden rendben volt - semmilyen negatív tapasztalatunk velük kapcsolatban nem volt! Azonban tapasztalatlanságból és a helyismeret hiányából fakadóan sajnos belefutottunk egy parkolási bírságba (hangsúlyozottan nem a szálláshely hibájából), így felhívnám minden Debrecenbe saját járművel látogató figyelmét, hogy legyen nagyon körültekintő mert ha egy picit is téved csúnya bírságot varrhat a DV Parkoló Kft a nyakába. A szálláshely felajánlotta amúgy, hogy segít az esetet tisztázni, így ők ebben 100%-ig vendég-barát módon jártak el, szemben a bírságot elhelyező féllel, akinek a képviselője - meglátásom szerint - összejátszhatott a közteresekkel. És ezzel a problémával nem maradtunk egyedül - detto hasonlóan járt egy idős házaspár is, mint az az ügyfélszolgálatukon kiderült.. Nem tudom kinek a cége, de erősen pénzbeszedés szagú a tapasztalt viselkedés, miközben más - nem EU-s oraszágból - érkező luxus járművek szélvédőjén csak egy ejnye-bejnye felszólítást helyeznek el.. Szóval innen van hová fejlődniük még - és minden elismerésem azé az ügyintéző hölgyé aki a parkoló társaság kirendeltségén napi 8 órában fogadja a panaszosokat (én nem szívesen lennék a helyében).
Oferty noclegów
Udogodnienia
Co nas wyróżnia:
Charakterystyka miejsca
- Parking w pobliżu
- Winda
- Sejf
- WiFi w przestrzeniach wspólnych
- Internet
- WIFI
- Klimatyzacja
usługi dla dzieci
- Możliwość podgrzania pokarmu dla niemowląt
- Wanienka do kąpieli
- Pościel dla dzieci
- Łóżeczko dla dziecka
Usługi
- Odtwarzacz CD/DVD w pokoju
- Balkon/taras
- Suszarka do włosów
- Lodówka
- Biurko w pokoju
- Z telewizorem LCD/plazmą
- Minibar w pokoju
- Sejf w pokoju
- Czajnik elektryczny
Ważne informacje
Popularne noclegi w okolicy Debrecen
Popularne hotele w okolicy Debrecen
Kategorie noclegowe Debrecen
Noclegi z udogodnieniami Debrecen
Pozostałe opcje noclegów
Potrzebujesz pomocy?
Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
Jestem Gospodarzem
Wypełnij formularz kontaktowy