Stand-up Wojciecha Cejrowskiego w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu-Zdroju: Prawo dżungli

Stand-up Wojciecha Cejrowskiego w Jastrzębiu-Zdroju: Prawo dżungli

Teraz wraca nieco zmieniony i jeszcze bardziej rozbrajający! To trzeba zobaczyć!

The Wojciech Cejrowski od 20 lat organizuje wyprawy w najdziksze zakamarki naszej planety. Był już w 40 krajach na 6 kontynentach. Najczęściej odwiedza Amazonię. Jak twierdzi, cel przyświeca mu jeden - podróżuje, aby ostatnich wolnych Indian ocalić od zagłady i zapomnienia. Tworzy dokumentację ginących plemion i ludów pierwotnych. Docierał tam, gdzie inni nie docierali. Cejrowski bezsprzecznie posiada wielką osobowość. Cokolwiek robi - zawsze z pasją. Jest gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku kości bezkompromisowy. Szczodry w krytyce. Oszczędny w pochwałach. Trzeci w historii Polak przyjęty do Royal Geographical Society (Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie.


W najnowszym stand-up comedy Wojciech Cejrowski z ostrością i wyrafinowanym poczuciem humoru opowie o najciekawszych doświadczeniach. Możemy spodziewać się ogromnej dawki wiadomości, niesamowitych zdjęć oraz anegdot, ale przede wszystkim śmiechu do łez. Niepowtarzalna okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie fotografii oraz zakupu płyt i książek. Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand-up comedy , co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.


"Opowieść z dżungli. Co jeść, czego nie jeść i jak się nie dać zjeść. Jego ulubiony show. Okazuje się, że o mrocznej dżungli, o wężach, jaguarach i tarantulach da się opowiedzieć na wesoło."


Na występ można śmiało zabrać dzieci czy też babcie. WC nie przeklina, nie świntuszy! Pełne emocji i wrażeń spotkanie z dziennikarzem i podróżnikiem: występ w stylu amerykańskim - stand-up comedy pt. "Prawo Dżungli", opowieści o przygodach i podróżach ilustrowane zdjęciami, możliwość zakupu książek Wojciecha Cejrowskiego w promocyjnej cenie, autografy i wspólne zdjęcia do ostatniego uczestnika spotkania!

 

Zobacz inne wydarzenia w Jastrzębiu-Zdroju

Miejsce

Miejski Ośrodek Kultury
Ośrodki kultury

Miejski Ośrodek Kultury

ul. aleja Józefa Piłsudskiego, Jastrzębie Zdrój

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Najbliższe wydarzenia w Jastrzębiu Zdroju

Miejscowość:
Jastrzębie Zdrój
Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Rybnik
(ok. 17km od Jastrzębia Zdroju)
Miejsce imprezy:
Powstańcza
Miejscowość:
Cieszyn
(ok. 19km od Jastrzębia Zdroju)
Miejsce imprezy:
Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie
Miejscowość:
Cieszyn
(ok. 19km od Jastrzębia Zdroju)
Miejsce imprezy:
Sala Browaru Zamkowego Cieszyn

Zobacz również