Przyzwoity!

Na podstawie 12 opinii

4.2
 • 10
  Michał

  Korzystałem w ubiegłym roku. W tym roku znów tam się wybieram. Obsługa w kasie bardzo miła, w wypożyczalni nart też pomocni i wyrozumiali ludzie. Jak wypożyczam buty na kilka dni, to mogę codziennie zostawiać je do suszenia.

  Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii

 • 6
  Ggg

  Ktoś niżej napisał ze każdy produkt można zwrócić. Chłopie wyjdź z internetu bo chyba się tam zasiedziałes.

  1 osoba oceniła opinię jako pomocną

 • 2
  Agga

  Masakra! Stok łagodny i krótki więc niby idealny dla początkujących ale niestety brak obsługi na orczyku dyskwalifikuje ten stok, kompletnie nie można liczyć na pomoc ze strony obsługi. Ponadto DROGI a nawet mega DROGO porównując innych i przyjemniejszych stoków.

  1 osoba oceniła opinię jako pomocną

 • 10
  Ania

  Jesteśmy drugi raz w tym miejscu. Pani w kasie przemiła. Bardzo dobre miejsce dla początkujących.

  Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii

 • 2
  Maciek

  Zacząć dbać o klienta, a nie tylko o swoje interesy. Właściciel, powinien przejechać się do Czech na stok i pouczyć się od lepszych, parking za darmo, WC za darmo w dodatku ogrzewane, orczyki dłuższe i tańsze. Na koniec zarozumiała brunetka w kasie.

  1 osoba oceniła opinię jako pomocną

 • 2
  Klient

  Bardzo niemiła, niekompetentna i nieludzka pani w kasie. Zgodnie z prawem każdy zakupiony produkt można zwrócić, każdy paragon zafiskalizowany, można wycofać, a pani opowiada bzdury w kasie. Kasują za parking, kasują za toalety, absurdalnie wysokie ceny w barze klasy barak.

  1 osoba oceniła opinię jako pomocną

 • 2
  Maciek

  Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Źle przygotowany stok, nierówności i mocno oblodzony stok w górnej części, bardzo niebezpieczny dla początkujących, trenujących indywidualnie swoje umiejętności. Brak możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane punkty na karcie.

  2 osoby oceniły opinię jako pomocną

 • Drogie bilety,płatny parking i na dodatek toaleta też płatna!!! Nie ma obsługi na orczykowy żeby pomóc najmłodszym. Nie polecam-są tańsze stoki i z lepszą obsługą:(

  2 osoby oceniły opinię jako pomocną

 • To prawda drogowe i płatny parking i toaleta!Parking jeszcze można zrozumieć,ale toaleta?Komuś chyba pomyliły się lata i lawiruje w latach 80-tych!!!

  4 osoby oceniły opinię jako pomocną

 • Pazerność nie ma granic! Nie dość że to najdroższy stok orczykowy w Szklarskiej Porębie,to jeszcze płatny parking i toaleta!!! Jest gastronomia,więc toaleta powinna być za darmo-niech mi ktoś odpowie(może ja nie wiem),czy jest gdzieś w Polsce,że korzystając z baru i zostawiając tam nie małe pieniądze płacić trzeba za toaletę???

  4 osoby oceniły opinię jako pomocną

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!