Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
Skocznia Narciarska im. Adama Małysza

Skocznia Narciarska im. Adama Małysza

Wisła, ul. Malinka

Obiekt sportowy 9.3
Park Kopczyńskiego

Park Kopczyńskiego

Wisła, ul. 1 Maja

Park miejski 9.5
Wodospad

Wodospad

Wisła, ul. Czarne

Atrakcja przyrodnicza 9.5

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Kto nie słyszał hasła, że Wisła to Perła Beskidów? Ale trzeba się z tym zgodzić, bo trudno znaleźć ciekawsze miejsce. Miasto rozsławił Adam Małysz, a Wisła do tej pory stara się za to odpłacić. Możemy na przykład zwiedzić skocznię jego imienia, odwiedzić muzeum trofeów sportowych Małysza czy zobaczyć naturalnej wielkości postać mistrza wykonaną w całości z białej czekolady. Słodka rzeźba została dobrze zabezpieczona przed zjedzeniem… Będąc w Wiśle trzeba koniecznie zobaczyć Zamek Prezydenta RP, przejść się deptakiem w centrum miasta i Bulwarem Księżycowym oraz wybrać na spacer do Doliny Białej Wisełki. Z kolei zimowa Wisła to mekka narciarzy, na których czekają cztery duże ośrodki oraz mniejsze stoki. Gdy spadnie śnieg miejscowi organizują konne kuligi – a taka atrakcja niedługo dostępna będzie tylko w górach.

Gdzie dobrze zjeść? Restauracje

Zobacz wszystkie restauracje
Restauracja Sofa

Restauracja Sofa

Wisła, ul. 1 Maja

9.3
Restauracja przy Zajeździe "Kadar"

Restauracja przy Zajeździe "Kadar"

Wisła, ul. Bulwar Słoneczny

5
Restauracja Olimpia

Restauracja Olimpia

Wisła, ul. Kopydło

5

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Noclegi przy stoku w Wiśle. 5 apartamentów wartych uwagi
Wisła to jeden z najlepszych polskich kurortów narciarskich. Każdego roku pojawiają się tu amatorzy sportów zimowych, którzy chcą mieszkać jak najbliższej ośrodków sportowych. Jeśli szukasz noclegów w Wiśle blisko stoku - to świetnie trafiłeś!
Lista miejsc w Wiśle, gdzie można zrealizować bon wakacyjny
Jednym z miast, które zawsze cieszą się popularnością, jest Wisła. Niżej znajduje się lista miejsc przyjmujących płatności bonem turystycznym.
Wakacyjny weekend w Wiśle - co warto zobaczyć?
Wyjazd w góry zawsze wiąże się ze wspaniałymi przeżyciami. Jeśli do tego wszystkiego dodamy wyjątkowe miejsce i sprzyjającą aurę, to nasz wyjazd powinien należeć do kategorii tych udanych. Nie da się ukryć, że niezwykłym i polecanym miejscem będzie Beskid Śląski, a konkretnie Wisła. To miejscowość znana, dzięki Adamowi Małyszowi, ale nie tylko. Na pewno będzie idealną propozycją na weekendowy lub dłuższy wyjazd. Co zobaczyć i które miejsca koniecznie powinniśmy odwiedzić w tym mieście? O tym poniższy artykuł.
Wisła - najlepsze miejsca na narty

Gdzie w Beskidach można pojeździć na nartach? Polecamy przepiękną Wisłę, gdzie na wielbicieli szaleństw na śniegu czekają zarówno duże stacje narciarskie, jak i mniejsze stoki, na których można stawiać swoje pierwsze narciarskie kroki.

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
Osada Kamratowo 9.9

Osada Kamratowo

ul. Jasna 2 c,d
Apartamenty Bianka 10

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!