Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
Skocznia Narciarska im. Adama Małysza

Skocznia Narciarska im. Adama Małysza

Wisła, ul. Malinka

Obiekt sportowy 9.3
Park Kopczyńskiego

Park Kopczyńskiego

Wisła, ul. 1 Maja

Park miejski 9.4
Wodospad

Wodospad

Wisła, ul. Czarne

Atrakcja przyrodnicza 9.4

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Kto nie słyszał hasła, że Wisła to Perła Beskidów? Ale trzeba się z tym zgodzić, bo trudno znaleźć ciekawsze miejsce. Miasto rozsławił Adam Małysz, a Wisła do tej pory stara się za to odpłacić. Możemy na przykład zwiedzić skocznię jego imienia, odwiedzić muzeum trofeów sportowych Małysza czy zobaczyć naturalnej wielkości postać mistrza wykonaną w całości z białej czekolady. Słodka rzeźba została dobrze zabezpieczona przed zjedzeniem… Będąc w Wiśle trzeba koniecznie zobaczyć Zamek Prezydenta RP, przejść się deptakiem w centrum miasta i Bulwarem Księżycowym oraz wybrać na spacer do Doliny Białej Wisełki. Z kolei zimowa Wisła to mekka narciarzy, na których czekają cztery duże ośrodki oraz mniejsze stoki. Gdy spadnie śnieg miejscowi organizują konne kuligi – a taka atrakcja niedługo dostępna będzie tylko w górach.

Gdzie dobrze zjeść? Restauracje

Zobacz wszystkie restauracje
Restauracja Sofa

Restauracja Sofa

Wisła, ul. 1 Maja

9.3
Restauracja przy Zajeździe "Kadar"

Restauracja przy Zajeździe "Kadar"

Wisła, ul. Bulwar Słoneczny

5.0
Restauracja Olimpia

Restauracja Olimpia

Wisła, ul. Kopydło

5.0

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Noclegi przy stoku w Wiśle. 5 apartamentów wartych uwagi
Wisła to jeden z najlepszych polskich kurortów narciarskich. Każdego roku pojawiają się tu amatorzy sportów zimowych, którzy chcą mieszkać jak najbliższej ośrodków sportowych. Jeśli szukasz noclegów w Wiśle blisko stoku - to świetnie trafiłeś!
Lista miejsc w Wiśle, gdzie można zrealizować bon wakacyjny
Jednym z miast, które zawsze cieszą się popularnością, jest Wisła. Niżej znajduje się lista miejsc przyjmujących płatności bonem turystycznym.
Wakacyjny weekend w Wiśle - co warto zobaczyć?
Wyjazd w góry zawsze wiąże się ze wspaniałymi przeżyciami. Jeśli do tego wszystkiego dodamy wyjątkowe miejsce i sprzyjającą aurę, to nasz wyjazd powinien należeć do kategorii tych udanych. Nie da się ukryć, że niezwykłym i polecanym miejscem będzie Beskid Śląski, a konkretnie Wisła. To miejscowość znana, dzięki Adamowi Małyszowi, ale nie tylko. Na pewno będzie idealną propozycją na weekendowy lub dłuższy wyjazd. Co zobaczyć i które miejsca koniecznie powinniśmy odwiedzić w tym mieście? O tym poniższy artykuł.
Ruszamy w góry! Szlak na Baranią Górę

Beskid Śląski kryje w sobie wiele tajemnic i szczytów, które każdego roku duża liczba osób pragnie zdobyć. Jednym z nich jest bez wątpienia Barania Góra (1220 m n.p.m.), na której swoje źródło ma największa i najbardziej znana polska rzeka, czyli Wisła. W naszym artykule podpowiemy, jaką trasę wybrać, by była ona wyjątkowa pod względem widoków i w miarę łatwa do pokonania.

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
Apartamenty Trzy Ptaki

Apartamenty Trzy Ptaki

ul. Malinka 139
Willa Gracja 9.9

Willa Gracja

ul. Groniczek 3c
MJ Apartament

MJ Apartament

ul. Kamienna 1c

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej