Wyjątkowy park wodny w pobliżu Warszawy. Wkrótce otwarcie!

Wyjątkowy park wodny w pobliżu Warszawy. Wkrótce otwarcie!

Podczas upalnych dni, a z takimi będziemy mieć do czynienia podczas wakacji, poszukujemy możliwości ochłody. W związku z tym pijemy zimne napoje, jemy lody, wybieramy się nad jeziora lub na basen. W sezonie letnim, szczególnie popularne są akweny, znajdujące się na otwartej przestrzeni. Już wkrótce otwarcie niezwykłego parku wodnego, który znajduje się w parku Julinek - około 30 km od Warszawy.

Nie ma to, jak ochłoda w postaci kąpieli w basenie, gdy żar leje się z nieba. Wszystko wskazuje na to, że na przełomie czerwca i lipca słupki rtęci przekroczą 30 stopni Celsjusza, a najlepszą formą wypoczynku podczas takiej pogody, będzie bez wątpienia wizyta na basenach, które oferują wiele wspaniałych atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych.


Wszystko wskazuje na to, że prawdopodobnie już w lipcu, ruszy wyjątkowa strefa wodna w parku Julinek w Lesznie koło Warszawy. Jest to o tyle istotne, że oprócz korzystania z basenów, można tu wybrać inne formy rozrywki, takie jak park linowy, wesołe miasteczko, animacje dla dzieci, ścianka wspinaczkowa, mini golf, kraina dmuchańców i wiele innych atrakcji. Pewne jest to, że każdy powinien znaleźć tu dla siebie coś naprawdę wyjątkowego!


Poznaj: 5 najpopularniejszych parków wodnych w Polsce


Baseny w parku Julinek koło Warszawy - w czym tkwi ich wyjątkowość?


Strefa wodna, która ruszy już wkrótce, to szerokie pole możliwości dla każdego, kto chce się ochłodzić i skorzystać z licznych, wodnych atrakcji. Warto podkreślić, że cały park wodny będzie się znajdował na otwartej przestrzeni.fot. Pixel-Shot / AdobeStock, CC0

Baseny w parku Julinek to przede wszystkim:


  • strefa zabawy o powierzchni 20 000 m2

  • 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 m

  • strefa basenowa poziomowana do głębokości maksymalnej 2 m

  • spray park - rekreacyjna strefa z niewielką ilością wody z interaktywnymi zabawkami i armatkami wodnymi

  • leżaki i parasole wraz z wydzieloną strefą do plażowania

  • atrakcja, która przyciągnie turystów z całej Polski, dzięki dostępnej na miejscu bazie noclegowej.


Park Julinek zlokalizowany jest na terenie dawnej bazy cyrkowej w Lesznie, ok. 30 km od Warszawy.


Wiele udogodnień i dbałość o środowisko


Park wodny w Lesznie koło Warszawy będzie o tyle wyjątkowym miejscem, że oprócz wyżej wspomnianych atrakcji, oferuje również wiele udogodnień dla turystów. Jest dostępny bezpłatny parking, a także pięć punktów gastronomicznych z różnorodną kuchnią.


Niezwykle ważna jest również troska o środowisko w tym miejscu. Strefa wodna posiada system sedymentacji - czyli samowolnego opadania na dno fizycznych zabrudzeń, co nie wpłynie znacząco na ilość eksploatowanej tu wody. Po odpowiednim procesie oczyszczania, woda będzie wykorzystywana m.in. do podlewania roślinności w parku Julinek.


Dodatkowo, warto wspomnieć, że woda z “nogomyjek” będzie wykorzystywana do spłukiwania toalet, a duża część zapotrzebowania w energię elektryczną została oparta na panelach fotowoltaicznych (około 30% energii pochodzi tu z odnawialnych źródeł energii).


Sprawdź oferty noclegów w Lesznie koło Warszawy:EkoGaik

EkoGaik

Lewin Kłodzki, ul. Krzyżanów

Apartamenty
Zagroda Zalipie

Zagroda Zalipie

Gostynin, ul. Sałki

Agroturystyka 10.0Wszystko wskazuje na to, że strefa wodna w parku Julinek koło Warszawy będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Warto  zaplanować swoją wizytę w tym miejscu już dziś!Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej