Wyniki zimowego konkursu Nocowanie.pl

Wyniki zimowego konkursu Nocowanie.pl

Uwaga! Ogłaszamy wyniki zimowego konkursu Nocowanie.pl, w którym do wygrania były zestawy zimowych kosmetyków pielęgnacyjnych, ufundowanych przez markę Lirene oraz gadżety serwisu Nocowanie.pl.

Zimowy konkurs Nocowanie.pl właśnie został zakończony! Jest nam bardzo miło ogłosić, że zestawy kosmetyków Lirene i gadżety serwisu Nocowanie.pl otrzymują:
- pani Agata Warmińska
- pani Monika Rola
- pani Patrycja Podlasińska
- pani Edyta Rempuszewska
- pani Emilia Fryszka
- pani Roksana Rajtmajer
- pani Karolina Wróbel
- pan Wojciech Porębski
- pani Agnieszka Piech
- pani Alicja Polańska

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do obejrzenia galerii nagrodzonych zdjęć.


W końcu doczekaliśmy się upragnionych śnieżnych widoków! Aby uczcić nadejście prawdziwej zimy, przygotowaliśmy konkurs fotograficzny, w którym do wygrania są wyjątkowe zestawy zimowych kosmetyków pielęgnacyjnych, ufundowanych przez markę Lirene oraz gadżety serwisu Nocowanie.pl. Aparaty w dłoń - i do dzieła!

Jeśli cieszycie się z nadejścia zimy, zachęcamy do tego, abyście wcielili się w łowców zimowych atrakcji i wzięli udział w naszym nowym konkursie! Do wygrania jest 10 zestawów kosmetyków Lirene - składających się z: aktywnego kremu na zimę SPF 20, balsamu do ciała intensywna regeneracja, regenerującego kremu do rąk i gadżetów Nocowanie.pl (pomadki ochronnej, jabłuszka, czapki, smyczy, kalendarza, długopisu).

Aby wziąć udział w konkursie należy:
- Zrobić zdjęcie zimowej atrakcji turystycznej i wysłać je wraz z krótkim opisem na adres e-mail: facebook@nocowanie.pl, w tytule maila wpisując „Zimowy konkurs Nocowanie.pl”;
- Do każdego zgłoszenia dołączyć: imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu.

Na konkursowe zgłoszenia czekamy od 22 stycznia do 4 lutego 2014 r., do godz. 23:59:00!

Zimowe zestawy kosmetyków Lirene i gadżetów Nocowanie.pl otrzyma 10 osób, których zdjęcia zostaną uznane za najciekawsze i najbardziej oryginalne. W rozstrzygnięciu konkursu pomogą facebookowi fani Nocowanie.pl, którzy na profilu serwisu: www.facebook.com/Nocowanie od 5.02.2014 r. do 10.02.2014 r. (do godz.10:00:00) oddadzą swoje głosy w postaci „polubień”. Będą wybierać spośród dwudziestu pięciu wytypowanych przez komisję konkursową fotografii.

Głosowanie internautów na najlepsze zdjęcie już trwa! Zapraszamy do albumu: Zimowy konkurs Nocowanie.pl


Lirene to wiodąca marka kosmetyków pielęgnacyjnych. Szeroka gama produktów Lirene pozwala na dopasowanie odpowiednich kosmetyków do każdego rodzaju skóry oraz kompleksową pielęgnację twarzy i ciała niezależnie od pory roku! Jest to możliwe dzięki stosowaniu nowoczesnych składników i wprowadzaniu innowacyjnych technik produkcji, czego efektem jest kosmetyk wyróżniający się subtelnym zapachem i nowoczesnym opakowaniem.

Szczegóły konkursu: Regulamin

Następny artykuł Na Styku Kultur - XX Targi...

Komentarze (1)

Zobacz również