Imprezy i koncerty w Darłowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Darłowo
Miejsce imprezy:
Plaża Wschodnia

Imprezy w okolicy Darłowa

Miejscowość:
Dąbki
(ok. 8km od Darłowa)
Miejsce imprezy:
Plaża w Dąbkach
Miejscowość:
Dąbki
(ok. 8km od Darłowa)
Miejsce imprezy:
Brak informacji

Darłowo Aktualności

W dniach 13-16 lipca 2017 w Darłowie odbędzie się Festiwal Media i Sztuka. Będą to 4 dni ze spotkaniami twarzą w twarz, możliwością zadania pytań i usłyszenia osobistych, indywidualnych odpowiedzi.
Zespół Szkół Morskich w Darłowie zaprasza na imprezę organizowaną z okazji Dnia Otwartego pt. „Wagary w szkole na fali”, która odbędzie się 21 marca, w godzinach 8:00 - 14:00. 
Kino Bajka zaprasza na spektakl pt. „Cyganka Zora”, który odbędzie się 27 marca, o godzinie 18:00 w Darłowie. Przedstawienie zostanie zaprezentowane po raz drugi.
Kino Bajka w Darłowie zaprasza na XIV Wielki Finał Powiatowego Konkursu Liryki Morskiej „Złota Muszla", połączony z Galą Miejskiej Olimpiady Wiedzy o Bałtyku. Impreza odbędzie się 21 marca, o godzinie 11:00.
Ogromne sportowe emocje zagoszczą na trybunach darłowskiego boiska już 29 sierpnia od godz. 20.00. A to za sprawą Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Darłowa. Wydarzenie sportowe, które co roku wzbudza niemałe emocje.
3 września w Darłowie, podobnie jak w wielu innych miastach w Polsce, odbędzie się akcja „Narodowe Czytanie”, organizowana przez Prezydenta RP. Akcja została zainicjowana w 2012 roku, wspólnym czytaniem „Pana Tadeusza”. W 2013 roku w całej Polsce odbyło się czytanie dzieł Aleksandra Fredry, a w rok później „Trylogii” Henryka Sienkiewicza. W tym roku internauci zadecydowali, że lekturą Narodowego Czytania 2016 roku będzie „Quo vadis”.
3 sierpnia w kinie Bajka wystąpi Czesław Mozil. Artysta niezwykle lubiany i doceniany zarówno w Polsce, jak i za granicą. Szczery i trochę nostalgiczny, ale jak już raz usłyszy się jego twórczość to już nigdy nie ma się ochoty przerwać.
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Darłowie zaprasza na rodzinny festyn pod nazwą „Święto Wody”, który odbędzie się już w najbliższą sobotę tj. 23 lipca, na Wyspie Łososiowej w Darłowie (ul. M.C. Skłodowskiej – obok stacji paliw ORLEN). Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 występem Teatru „Władca Lalek”.
Projekt Plaża startuje już po raz ósmy. Ekipa telewizji TVN odwiedza nadmorskie miejscowości by serwować urlopowiczom doskonałe atrakcje, koncerty, zabawę dla najmłodszych i spotkania ze znanymi osobami. Jednym słowem mnóstwo wydarzeń w jednym miejscu. Od 29 do 31 lipca impreza odbędzie się na plaży w Darłowie. Zapraszamy!

Mural w Darłowie

Mural to dziś zmieniające oblicze polskich miast streetart, który poza swoją estetycznością zyskuje także potencjał atrakcji turystycznej. Powstanie tej wysokiej sztuki zaznaczy Darłowo na mapie miast z nowoczesną formą promocji poprzez sztukę, a treść projektu będzie nieść ze sobą jego historię. Projekt muralu przedstawia starego wilka morskiego, który przemierzył cały świat w poszukiwaniu najlepszego miejsca dla siebie, którym oczywiście jest Darłowo.