Imprezy i koncerty w Dziwnowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Dziwnowa

Miejscowość:
Rewal
(ok. 18km od Dziwnowa)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr miejski
Miejscowość:
Rewal
(ok. 18km od Dziwnowa)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr miejski

Dziwnów Aktualności

W naszym zestawieniu przyszedł czas na Dziwnów. Jesteście ciekawi, jakie noclegi polecają inni turyści? Informacje znajdziecie w artykule.
Lato w pełni a to znaczy, że już niedługo rozpocznie się Kino na leżakach. Jak co roku, w nadmorskich miejscowościach, zostaną rozmieszczone wygodne leżaki, na których wszyscy chętnie rozgoszczą się i zasmakują w najgorętszych filmach. 5 lipca w Dziwnowie na ekranie zostanie zaprezentowany film „Lato w Prowansji”.
Lato to wakacje a te najlepiej spędzić nad naszym polskim morzem. Jeśli planujecie wypoczynek w malowniczym Dziwnowie, to z pewnością ucieszy Was fakt, że 6 lipca na tamtejszej plaży odbędą się doroczne plażowe mistrzostwa budowniczych. Komu nie jest obce stawianie domków z piasku, koniecznie powinien wziąć udział w imprezie.
W dniach: 2-4 września w Dziwnowie odbędą się Regaty Pożegnalne Lata o Puchar Rady Miejskiej. Regaty organizowane są z myślą o posiadaczach różnego typu jachtów turystycznych.
Od 26 do 28 sierpnia w Dziwnowie odbędzie się doroczny Festyn Komandosa. Jest to znana i lubiana przez mieszkańców i przyjezdnych impreza o charakterze militarnym, poświęcona wojskom specjalnym.
W dniach: 4-7 sierpnia w Dziwnowie odbędą się Regaty Mantra Cup 2016. Wydarzenie jest adresowane do posiadaczy jachtów każdej kategorii. Żeglarskie regaty dla jachtów morskich klasy ORC zostaną rozegrane na wodach przybrzeżnych, przy pięknej plaży w Dziwnowie.
23 lipca w ramach Festiwalu Gwiazd Sportu odbędzie się XVIII Międzynarodowy Bieg „Cztery mile Jarka”. Bieg organizowany jest ku pamięci zmarłego tragicznie Jarosława Marca. W imprezie może wziąć udział każdy, kto chce spróbować swoich sił, bez względu na wiek. Jak co roku, przez biegiem memoriałowym odbędą się biegi dzieci i młodzieży.
W dniach: 21-23 lipca w Dziwnowie odbędzie się XV Festiwal Gwiazd Sportu. Jest to wyjątkowe spotkanie z polskimi mistrzami i medalistami igrzysk olimpijskich – znanymi zawodnikami szeregu sportowych.
16 lipca w Dziwnowie odbędzie się Dzień Grecki. Wydarzenie to poświęcone jest pamięci greckim uchodźcom, którzy pod koniec lat 40. XX wieku trafili do Dziwnowa. Oprócz uroczystości oficjalnych na Dzień Grecki składają się koncerty muzyki oraz nauka tańca (popularnej „Zorby”).
W dniach: 7-9 lipca w Dziwnowie odbędą się Regaty Pucharu Europy. Zawody są rozgrywane w jednej z najpopularniejszych i najbardziej widowiskowych klas – klasie Laser. Udział w regatach bierze cała krajowa czołówka żeglarzy praz wielu zawodników z zagranicy. Bazą regat jest Port Jachtowy przy ulicy Żeromskiego 30 w Dziwnowie.