Imprezy i koncerty w Iwoniczu Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Iwonicz Zdrój
Miejsce imprezy:
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Imprezy w okolicy Iwonicza Zdroju

Miejscowość:
Krosno
(ok. 13km od Iwonicza Zdroju)
Miejsce imprezy:
Rynek
Miejscowość:
Krosno
(ok. 13km od Iwonicza Zdroju)
Miejsce imprezy:
Regionalne Centrum Kultury

Iwonicz Zdrój Aktualności

Prezydent RP Andrzej Duda zachęca do udziału w kolejnej, szóstej edycji akcji pt. Narodowe Czytanie , która przypada na 2 września 2017 roku. Z tej okazji, w wielu miastach w Polsce odbędzie się wspólne czytanie Wesela - Stanisława Wyspiańskiego.
3 maja w Amfiteatrze w Iwoniczu-Zdroju odbędzie się marsz nordic walking „Po zdrowie i urodę”. Zapisy ruszą o godz. 15.00, marsz rozpocznie się o godz. 16.00.
25 lutego o godz. 19.00 w kinie Wczasowicz odbędzie się koncert pt. „Zaczarowana Operetka”, w którym udział wezmą artyści scen lubelskich. W programie znajdą się najpiękniejsze melodie z najbardziej znanych operetek m.in. Straussa i Kalmana.
11 lutego w kinie Wczasowicz odbędzie się koncert zespołu Diamond Duo, po którym nastąpi sprzedaż autorskich płyt.
9 lutego o godz. 10.00 w sali kina Wczasowicz odbędzie się XVII Gminny konkurs Tańca „Twist”.
14 grudnia o godz. 19.00 w kinie Wczasowicz w Iwoniczu-Zdroju odbędzie się koncert zespołu Diamond Duo. Wyjątkowo uzdolniony duet muzyczny, który tworzy małżeństwo Iwona i Marek Rajchel.
Od 10 listopada do 15 grudnia w Bibliotece w Iwoniczu-Zdroju będzie można oglądać wystawę malarstwa Krzysztofa i Jacka Śliwki.
Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju zaprasza 20 grudnia na IX Kiermasz Świąteczny „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie”.
Zapraszamy na koncert „Zaczarowana Operetka”, który odbędzie się 17 grudnia o godz.19.00 w sali kina Wczasowicz w Iwoniczu-Zdroju.
22 października o godz. 19.00 w kinie „Wczasowicz” odbędzie się koncert zespołu Diamond Duo.