Imprezy i koncerty w Polanicy-Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Polanicy-Zdroju

Miejscowość:
Kudowa-Zdrój
(ok. 19km od Polanicy-Zdroju)
Miejsce imprezy:
Teatr Zdrojowy im. Stanisława Moniuszki

Polanica-Zdrój Aktualności

Spektakl "20 najśmieszniejszych piosenek świata" odbędzie się 2 maja o godz. 19:00 w Polanicy - Zdroju. Wystąpi Mariusz Kiljan z zespołem. Zapraszamy!
23 kwietnia w Polanicy - Zdroju odbędzie się XIV edycja KRAKOWSKIEGO SALONU POEZJI. Zapraszamy!
30 kwietnia w Polanicy - Zdroju wystąpi Dawid Kwiatkowski. Już dziś zapraszamy na koncert!
9 kwietnia o godz. 12:30 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy - Zdroju rozpocznie się 6 Artystyczna Niedziela Palmowa. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy na imprezę Kobietovnia! Już 11 marca w Polanicy - Zdroju!
Warsztaty pszczelarskie z Pasieką z Gór Sowich odbędą się 14 lutego o godz. 11:00 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy - Zdroju . Serdecznie zapraszamy!
21 lutego o godz. 16:00 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy odbędzie się spotkanie z podróżnikiem Bolesławem Grabowskim. Serdecznie zapraszamy!
Koncert zespołu Hey odbędzie się 18 lutego o godz. 19:00 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy - Zdroju. Artyści zaprezentują piosenki z najnowszej płyty Błysk , jak i dobrze znane już wszystkim ich wcześniejsze utwory. Serdecznie zapraszamy!
„WĘDROWANIE” PIEŚNI PRZYPOMNIANE - koncert pieśni z różnych kultur w wykonaniu Izabeli Młynarz i Ewy Żurakowskiej odbędzie się 3 lutego o godz. 19:00 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy Zdroju. Już dziś serdecznie zapraszamy!
10 Międzynarodowy Festiwal Twórczości - Kalejdoskop Talentów, który odbędzie się w dniach 4 - 6 stycznia w Polanicy - Zdroju.