Imprezy i koncerty w Polanicy-Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Polanica-Zdrój Aktualności

9 kwietnia o godz. 12:30 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy - Zdroju rozpocznie się 6 Artystyczna Niedziela Palmowa. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy na imprezę Kobietovnia! Już 11 marca w Polanicy - Zdroju!
Warsztaty pszczelarskie z Pasieką z Gór Sowich odbędą się 14 lutego o godz. 11:00 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy - Zdroju . Serdecznie zapraszamy!
21 lutego o godz. 16:00 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy odbędzie się spotkanie z podróżnikiem Bolesławem Grabowskim. Serdecznie zapraszamy!
Koncert zespołu Hey odbędzie się 18 lutego o godz. 19:00 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy - Zdroju. Artyści zaprezentują piosenki z najnowszej płyty Błysk , jak i dobrze znane już wszystkim ich wcześniejsze utwory. Serdecznie zapraszamy!
„WĘDROWANIE” PIEŚNI PRZYPOMNIANE - koncert pieśni z różnych kultur w wykonaniu Izabeli Młynarz i Ewy Żurakowskiej odbędzie się 3 lutego o godz. 19:00 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy Zdroju. Już dziś serdecznie zapraszamy!
10 Międzynarodowy Festiwal Twórczości - Kalejdoskop Talentów, który odbędzie się w dniach 4 - 6 stycznia w Polanicy - Zdroju. 
1 stycznia o godz. 19:00 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy - Zdroju odbędzie się Koncert Noworoczny, w którym wystąpią Soliści Narodowego Teatru Opery Kijowskiej. Już dziś serdecznie zapraszamy!
30 grudnia o godz. 19:00 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy - Zdroju odbędzie się Koncert kolęd. Już dziś serdecznie zapraszamy!
10 grudnia zapraszamy do Polanicy na wyjątkowe wydarzenie Idą Święta... .W programie emisja spektaklu baletowego oraz interesujące warsztaty!