Imprezy i koncerty w Pucku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Puck
Miejsce imprezy:
Rynek
Miejscowość:
Puck
Miejsce imprezy:
Brak informacji

Imprezy w okolicy Pucka

Miejscowość:
Reda
(ok. 13km od Pucka)
Miejsce imprezy:
Fabryka Kultury
Miejscowość:
Wejherowo
(ok. 16km od Pucka)
Miejsce imprezy:
Wejherowskie Centrum Kultury

Puck Aktualności

10 czerwca w Pucku już po raz 5 odbędzie się Ekstremalny Bieg – „Kaszubski Kaper”. Serdecznie zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy na ferie w mieście Puck! Sprawdź szczegółowy program zajęć!
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy z Urzędem Gminy Puck, Starostwem Powiatowym w Pucku serdecznie zaprasza 18 września na II BIEG ZIEMI PUCKIEJ!
Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowy turniej piłki siatkowej kadetów i juniorów Korab Cup 2016, który odbędzie się w dniach 16 - 18 września w Pucku.
3 września w wielu miastach w Polsce już po raz piąty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji w Pucku!
W miniony weekend ekipę Nocowanie.pl można było spotkać na plaży w Pucku. Kibicowaliśmy uczestnikom 23. edycji Otwartych Mistrzostw Pucka w Piłce Siatkowej – niżej zobaczycie fotorelację z tej imprezy.
W dniach 7 - 10 lipca na Rynku odbędzie się Festiwal Smaku i Rękodzieła w stylu country. Oprócz wielu stoisk z pyszną żywnością, organizatorzy przeiwdzieli zabawy z Dj - em oraz koncerty.
DonGURALesko zagra w lipcu na scenie znajdującej się na Zielonej Plaży w Pucku. Hip-hopowy koncert planowany jest na sobotę 9 lipca. Początek o godz. 21:00.
Największe przeboje lat 90 usłyszymy już 2 lipca na Zielonej Plaży w Pucku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godz. 17:00 !