Imprezy i koncerty w Redzie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Redy

Miejscowość:
Wejherowo
(ok. 6km od Redy)
Miejsce imprezy:
Wejherowskie Centrum Kultury
Miejscowość:
Gdynia
(ok. 16km od Redy)
Miejsce imprezy:
Klub Ucho
Miejscowość:
Gdynia
(ok. 16km od Redy)
Miejsce imprezy:
Komenda Portu Wojennego Gdynia, ul. Rondo Bitwy pod Oliwą 1
Miejscowość:
Puck
(ok. 13km od Redy)
Miejsce imprezy:
Brak informacji

Reda Aktualności

28 maja zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnego świętowania Dnia Dziecka w Parku Miejskim w Redzie! Początek o godz.12:00!
Koncert zespołu Sztywny Pal Azji odbędzie się w piątek 19 maja 2017 o godzinie 18:00. Zapraszamy!
Marcowym tematem zajęć tanecznych będzie technika łącząca w sobie taniec i fitness, czyli SLAVICA DANCE. Na warsztaty zapraszamy 24 marca o godz. 18:00!
Koncert znanej i lubianej grupy VOX odbędzie się 8 kwietnia o godz. 18:00 w Fabryce Kultury w Redzie. Już dziś serdecznie zapraszamy!
2 października w Redzie odbędzie się drugi etap cyklu Garmin MTB series 2016. W tym roku zawodnicy będą mogli rywalizować w trzech etapach tydzień po tygodniu, a klasyfikacją generalną cyklu będzie suma czasów tych właśnie etapów. Kolarze będą mogli wystartować na jednym z dwóch dystansów: Mini ok. 25 km (1 pętla) oraz Maxi ok. 50 km (2 pętle).
Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne, fantastyczne spotkanie z grami planszowymi w Redzie! Czerwcowe spotkanie w ramach projektu ZGrana Reda odbędzie się 25 czerwca od godziny 15:00 do 21.00 w budynku Miejskiego Domu Kultury w Redzie.
24 czerwca zapraszamy na warsztaty „NOVA JA” na których pokażemy jak w łatwy i pomysłowy sposób można odświeżyć letnią garderobę i nadać drugie życie starej biżuterii.
Zapraszamy na pierwszy tegoroczny koncert z cyklu Kameralna Reda, który od zeszłego roku odbywa się w amfiteatrze Rodzinnego Parku Miejskiego nad rzeką. W tym roku niedzielne koncerty rozpoczynać się będą o godzinie 15:00. 19 czerwca zapraszamy na koncert Młodzieżowego Zespołu Kameralnego Gminy Wejherowo "KAMERTON".
11 czerwca zapraszamy na doroczne Dni Redy! W tym roku także nie zabraknie sporej dawki najlepszej muzyki oraz doskonałej atmosfery! Jeśli planujecie urlop w Redzie to koniecznie musicie pojawić się na tej imprezie! Na scenie pojawią się: Target, Colored, Natalia Capelik-Muianga, Sound’n’Grace.
29 maja zapraszamy na kolorowy i zdrowy Eko Festyn z okazji Dnia Dziecka! Rozpoczęcie imprezy o godz. 12.00 w Rodzinnym Parku nad rzeką Redą.