Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Opera Leśna
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Aquapark
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Aquapark
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Sala Koncertowa Polskiej Filharmonii Kameralnej

Sopot Aktualności

27 sierpnia, o godzinie 16:00 i 19:00, w Tarasach przy Parku Wodnym wystąpi Kabaret Neo-Nówka, który zaprezentuje swój najnowszy program pt. Kazik sam w domu . 
Zapraszamy na stand-up pt. Elżbietańska w plenerze, w którym wystąpi Giza, Ruciński, a także inni goście sceny kabaretowej.
W ramach trasy Fayrant Tour zespół HEY wystąpi 3 grudnia w Sopocie. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy na występ Kabaretu Paranienormalni, który zaprezentuje swój program pt. „Baltic Tour 2017”. Wydarzenie odbędzie się 22 lipca, o godzinie 17:00 i 20:00 w Tarasach przy Aquaparku w Sopocie. 
Zapraszamy do Sopotu na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, który zaprezentuje swój program pt. „Maj zaczyna się we wtorek”. Wydarzenie zaplanowano na 30 lipca, na godzinę 19:00, w Tarasach przy Aquaparku. 
Zapraszamy do obejrzenia nowego wakacyjnego programu Kabaretu Młodych Panów w Sopocie. Wydarzenie będzie miało miejsce 4 sierpnia, o godzinie 20:00 w Tarasach przy Aquaparku.
Zapraszamy do Sopotu na nowy program Kabaretu Smile pt. „To Ci tłumaczę”, który odbędzie się 25 czerwca, o godzinie 20:00 w Tarasach przy Aquaparku. 
Kolejna odsłona cyklu wydarzeń Before Tauron Nowa Muzyka Katowice, które umilą oczekiwanie na 12. edycję festiwalu. Zanim w drugi weekend lipca popłynie dźwięk z 8 festiwalowych scen, zapraszamy Was na imprezę w jednym z naszych ulubionych klubów i z jednym z naszych ulubionych didżejów.
Zapraszamy do Sopotu na koncert zespołu Otros Aires, który wystąpi 21 lipca, o godzinie 18:00, w Sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Kameralnej, przy ulicy Moniuszki 12.
Polsat SuperHit Festiwal 2017 - najbardziej wyczekiwany festiwal w Sopocie! Trzy dni znakomitej zabawy na najwyższym poziomie!