Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Whiskey on the Rocks
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Aquapark
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
TEATR BOTO

Sopot Aktualności

Zapraszamy na koncert młodego trójmiejskiego duetu - Baltic Duo, który zaprezentuje się 29 września, o godzinie 21:00, w Teatrze Boto w Sopocie.
Zapraszamy na Warsztat Automasażu Powięziowego, który odbędzie się 19 września, o godzinie 18:00, w Sopockim Instytucie Ambitnego Tworzenia Kreatywnej Aktywności.
Zapraszamy na koncert zespołu Black Sun Empire, który zaprezentuje się 7 października, o godzinie 22:00, w Klubie Sfinks 700 w Sopocie.
23 września, o godzinie 21:00, w Teatrze Boto w Sopocie wystąpi artysta Milky Wishlake.
Zapraszamy na Świąteczny Jarmark Grodowy organizowany przy Święcie Planów w Sopocie, który potrwa w dniach 15-17 września 2017 roku. Oficjalne otwarcie wydarzenia nastąpi o godzinie 16:00. Miejscem imprezy jest Skansen Archeologiczny Grodzisko.
Zapraszamy na występ raperskiego duetu z Islandii! Ulfur Ulfur zaprezentuje się 14 września, o godzinie 20:00. Miejscem koncertu jest Klub Mewa Towarzyska w Sopocie. 
10 września, o godzinie 18:00, z okazji 150 rocznicy powstania Towarzystwa Gimnastycznego SOKÓŁ, Opera Leśna będzie rozbrzmiewać muzyką patriotyczną.
Zapraszamy na koncert w ramach Projektu Women Voice & Beat, który tworzą: związana z Gdańskiem Kasia Kadłubowska - perkusistka, performerka i marimbafonistka oraz pochodząca z Izreala perkusistka - Ayelet Ori Benita.
Zapraszamy na koncert grupy Hollow Quartet, która zaprezentuje się 9 września, o godzinie 21:00, w Teatrze Boto w Sopocie.
Zapraszamy na koncert Jacka Lachowicza - współzałożyciela kultowej Ścianki, który wystąpi 6 września, o godzinie 21:00, w Teatrze Boto w Sopocie.