Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Whiskey on the Rocks
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Hotel Haffner Sopot
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Klub Scena
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Klub Sfinks 700

Sopot Aktualności

Zapraszamy na recital aktorki Anny Dereszowskiej pt. Instrukcja obsługi kobiety , który odbędzie się 26 sierpnia, o godzinie 19:00, w Tarasach przy Parku Wodnym w Sopocie.
Zapraszamy na arcydzieło sztuki operowej pt. Wesoła Wdówka . Dzieło sceniczne zostanie wystawione 25 czerwca, o godzinie 18:00, w Operze Leśnej w Sopocie.
Teatr na Plaży serdecznie zaprasza na spotkanie z Wojciechem Waglewskim oraz Wojciechem Bonowiczem, które odbędzie się 26 kwietnia, o godzinie 18:00, w Sopocie.
Filia nr 6 Biblioteki Sopockiej zaprasza na Fotograficzne migawki z Trójmiasta , czyli wystawę fotografii Czesława Piechnika. Wystawa została otwarta 15 marca i będzie czynna do 31 maja. 
Jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej „kangurolandii” organizowany po raz 7 na terenie całego kraju. Jednym z miast na trasie pasjonatów Australii będzie Sopot - już 7 kwietnia na Uniwersytecie Gdańskim.
Sopot zaprasza na imprezę muzyczną w ramach cyklu DUB CLUB TRÓJMIASTO, podczas której wystąpi Zion Train, Pandadread Sound System, Mack, Rzepa oraz Mr. Cannabeatz i Esba. Wydarzenie zaplanowano na 7 kwietnia. Artyści zaprezentują się o godzinie 22:00, w Klubie Sfinks 700.
Zapraszamy na koncert Agnieszki Chylińskiej, która wystąpi w ramach swojej letniej trasy pt. „Forever Child Tour”. Występ odbędzie się 11 sierpnia, o godzinie 20:30, w Operze Leśnej w Sopocie.
Zapraszamy do Opery Leśnej w Sopocie, gdzie odbędzie się Polska Noc Kabaretowa 2017. Imprezę zaplanowano na 12 sierpnia, na godzinę 19:00.
Zapraszamy na 20-lecie Międzynarodowych Mistrzostw Autostopowych, które odbędą się w dniach 29 kwietnia - 3 maja, od godziny 11:00, na Molo w Sopocie.
Zapraszamy na koncert rapera Kaliego, który wystąpi w ramach trasy koncertowej pt. Krime Story Tour. Artysta zaprezentuje się 22 kwietnia, o godzinie 21:00, w Klubie Scena w Sopocie.