Imprezy i koncerty w Wejherowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Wejherowa

Miejscowość:
Reda
(ok. 6km od Wejherowa)
Miejsce imprezy:
Fabryka Kultury
Miejscowość:
Puck
(ok. 16km od Wejherowa)
Miejsce imprezy:
Brak informacji

Wejherowo Aktualności

24 kwietnia o godz. 20:00 w Wejherowskim Centrum Kultury wystawiony spektakl Hiszpańska Mucha , w reżyserii Jakuba Przebindowskiego. Już dziś serdecznie zapraszamy!
26 maja o godz. 19:00 w Wejherowie odbędzie sie koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo. Już dziś serdecznie zapraszamy!
MotoKrew 2017, Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego już 22 kwietnia w Wejherowie. Sprawdź, co przygotowali organizatorzy!
 XXIII odsłona Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni o Morzu odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2017 r. w nowoczesnym obiekcie Filharmonii Kaszubskiej - Wejherowskiego Centrum Kultury w Wejherowie. Zapraszamy!
Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie serdecznie zaprasza na wernisaż rodzinnej wystawy prac ceramicznych autorstwa Sylwii, Adama oraz syna Adriana Pienczke pt. „Rodzinnie – ceramicznie” spotkanie odbędzie się 6 września (wtorek) o godz. 18.00 w siedzibie Muzeum.
Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie serdecznie zaprasza na XLIX koncert z cyklu SPOTKANIA Z MUZYKĄ KASZUB pt. „Na marszową nutę”.
3 września w Wejherowie, podobnie jak w wielu innych miastach w Polsce, odbędzie się akcja „Narodowe Czytanie”, organizowana przez Prezydenta RP. Akcja została zainicjowana w 2012 roku, wspólnym czytaniem „Pana Tadeusza”. W 2013 roku w całej Polsce odbyło się czytanie dzieł Aleksandra Fredry, a w rok później „Trylogii” Henryka Sienkiewicza. W tym roku internauci zadecydowali, że lekturą Narodowego Czytania 2016 roku będzie „Quo vadis”.
3 września w Wejherowie wystąpi Luxtorpeda. Grupa po półrocznej przerwie znów powraca do klubu! Nie zabraknie materiału z nowego albumu – będzie energetycznie i jak zwykle pozytywnie. Gotowi?
27 września w Wejherowskim Centrum Kultury wystąpi Wolna Grupa Bukowina, która już od blisko 40 lat wzrusza, wprawia w zadumę i skłania do refleksji.