Dam nocleg - nowa inicjatywa pomocy dla uchodźców z Ukrainy

Dam nocleg - nowa inicjatywa pomocy dla uchodźców z Ukrainy

"Nie mamy już żadnych miejsc" - alarmują prezydenci największych polskich miast. Łóżka dla uchodźców w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Lublinie wyczerpały się w prywatnych domach i w miejskich salach sportowych. Szansą na uniknięcie humanitarnego kryzysu jest znalezienie jeszcze większej liczby Polaków gotowych udostępnić swoje domy i mieszkania. Czyli zaangażowanie w akcję pomocy milionów mieszkańców polskich wsi i miasteczek.

Nocowanie.pl jako serwis docierający do 5 milionów internautów uruchomił usługę “Dam Nocleg”. Każdy - zarówno prywatna osoba, jak i właściciel obiektu mogą na niej umieścić swoje ogłoszenie. Jeśli posiadasz wolny pokój, mieszkanie, domek lub jesteś w stanie pomóc w zupełnie inny sposób, to od teraz poprzez Nocowanie.pl możesz dotrzeć z tą informacją do potrzebujących ofiar wojny. Dodanie oferty jest bardzo proste, wystarczy kilka kliknięć, by zaoferować nocleg, lub transport. 


W ramach ogłoszenia:


  • wskazujesz miejscowość, w której jesteś w stanie przyjąć uchodźców

  • podajesz liczbę osób, która może skorzystać z Twojego zakwaterowania

  • określasz dokładny termin (przedział dat) zakwaterowania w Twoim pokoju, mieszkaniu lub domku

  • określasz możliwość przyjazdu ze zwierzętami domowymi

  • oferujesz inne formy pomocy, takie jak np. transport uchodźców

  • podajesz swój numer kontaktowy, pod który będą mogły zadzwonić zainteresowane osoby.


Każde opublikowane ogłoszenie w serwisie “Dam nocleg” zostanie przetłumaczone na język ukraiński, dzięki czemu w możliwie najszybszy i prosty sposób, uda nam się dotrzeć do uchodźców, którzy będą poszukiwać zakwaterowania. Miej na uwadze również fakt, że mogą się do Ciebie zwrócić również liczne organizacje, które świadczą pomoc w organizacji noclegów dla uchodźców z Ukrainy.


Nocowanie.pl pomaga Ukrainie


Warto podkreślić, że serwis “Dam nocleg” nie jest jedyną formą pomocy, jaką uruchomiliśmy w ostatnim czasie. Właściciele obiektów noclegowych mogą dodać swoje ogłoszenie w specjalnie przygotowanej zakładce “Nocleg dla uchodźców z Ukrainy”.


Nocowanie.pl to mający 17 lat lider rynku noclegów krajowych w pensjonatach, domkach i obiektach agroturystycznych. Firma jest częścią holdingu Wirtualna Polska. W sezonie dociera do 5 milionów turystów, którzy wysyłają do obiektów będących w Nocowaniu ponad 1 milion zapytań. 


Następny artykuł 5 rzeczy, w których polskie...

Komentarze

Zobacz również

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!