Spektakl - Dwie połówki pomarańczy - Świnoujście

Iga Kownacka w swojej debiutanckiej sztuce próbuje pokazać, ile trzeba czasami przejść i do jakich podstępów się posunąć, by być ze swoją drugą połówką.

Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach.

W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny - Alexis, podającej się za córkę zmarłego. 

 

Patrzenie na sprawy damsko-męskie oczami trzech pokoleń w wykonaniu fantastycznej obsady daje zaskakujące i komiczne efekty. Okazuje się, że nic nie jest takie, jakim się wydaje, zaś śmierć małżonka nie jest końcem związku, a wręcz przeciwnie! 

 

Spektakl przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych, którym gwarantujemy dwie godziny śmiechu i dobrej zabawy! 

 

Autor: Iga Kownacka 

Reżyser: Maria Ciunelis 

Obsada (wymiennie): 

Adam/Joanna: Jarosław Boberek / Jacek Rozenek Karolina: Cynthia Kaszyńska / Olga Borys / Maria Ciunelis Alexis: Aneta Zając / Urszula Dębska / Izabella Miko / Julia Kamińska / Marta Chodorowska Melania: Ewa Złotowska / Grażyna Zielińska

 

Bilety już od 80 zł.

 

Źródło: materiały prasowe

 

Zobacz inne wydarzenia w Świnoujściu

Miejsce

Miejski Dom Kultury
Ośrodki kultury

Miejski Dom Kultury

ul. Wojska Polskiego, Świnoujście

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia

Zobacz również