Gałczyński bez tajemnic, czyli spotkanie w Leśniczówce Pranie

Gałczyński bez tajemnic, czyli spotkanie w Leśniczówce Pranie

Grudniowy wieczór to idealny czas, aby wybrać się do Leśniczówki Pranie i na własne oczy przekonać się, co w tym miejscu urzekło Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Zachęcamy też do przyjęcia zaproszenia od Muzeum K. I. Gałczyńskiego, na spotkanie z Anną Arno, autorką, która postara się odkryć wszystkie twarze poety.

Chcecie zrobić sobie prezent z okazji mikołajek? Przyjmijcie zaproszenie od Muzeum K. I. Gałczyńskiego w Praniu, na spotkanie z organizowane z okazji 60 rocznicy śmierci poety. Do Leśniczówki Pranie zawita Anna Arno, autorka, najnowszej biografii artysty, pt. Niebezpieczny poeta. Konstanty Ildefons Gałczyński.

Wydana w listopadzie książka mierzy się z mitami, które przez lata narosły wokół postaci Gałczyńskiego, odsłaniając jego prawdziwe twarze, odkrywając nowe fakty i maski.

Osoby, które przyjdą 6 grudnia o godzinie 17.30 do Muzeum K. I. Gałczyńskiego w Praniu, poznają odpowiedź na nurtujące pytanie: Kim był poeta, który zapisał się w zbiorowej pamięci wierszami o zaczarowanej dorożce i Teatrzykiem Zielona Gęś?

Odpowiedź na pytanie nie jest prosta, bo tak jak twórczość Gałczyńskiego mieni się wieloma odcieniami, tak postać poety jest wielowymiarowa. Anna Arno w swojej książce stara się odkryć wszystkie jego wcielenia. Aby się o tym przekonać, wystarczy przyjść w najbliższy piątek do Leśniczówki Pranie.

Uwaga! Z powodu wichury i przerw w dostawie prądu spotkanie z Anną Arno zostało odwołane!

Następny artykuł „Restart” ciała i duszy

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej