Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.
22 i 23 grudnia w godzinach otwarcia Palmiarni zapraszamy na Pokaz Królików Rasowych współorganizowany z Wielkopolskim Związkiem Hodowców Królików Rasowych i Drobnego Inwentarza oddział w Gnieźnie.
Czy umieraliście już kiedyś ze śmiechu? Jeżeli nie, to warto spróbować!
Pierwsza nasza Noc Sylwestrowa na Śląsku nie obejdzie się bez wielkiej imprezy w stylu ITALO DISCO, a to oznacza, że DJ rozgrzeje dla Was parkiet największymi hitami i wykonawcami tego nurtu, takimi jak Gazebo, Savage, Sabrina czy Ken Laszlo!   Tego NIE MOŻNA przegapić!
Łąki Łan słyną z niesamowicie energetycznych występów i nie bez powodu są nazywani najlepszym zespołem koncertowym w kraju.
Przewrotna, pełna zwrotów akcji, rosyjska komedia. Rozśmiesza do łez, ale też skłania do refleksji. Czy aby na pewno chcemy wiedzieć o naszych bliskich dosłownie wszystko?
W dniu 18 grudnia 2018 r. dotychczasowy regulamin korzystania z portalu Nocowanie.pl zostaje zaktualizowany.
Z nowym programem "Bałagan na strychu" wystąpi Łukasz "Lotek" Lodkowski - jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej.
Recital Edyty Geppert to interpretatorski kunszt i niezwykła umiejętność budowania ostro skontrastowanych nastrojów. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.
Legenda polskiego punk rocka - zespół Dezerter powraca do Kielc.