Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem!
Martyna Jakubowicz jest jedyną w swoim rodzaju wykonawczynią piosenek, będących mieszaniną muzyki folk i blues, a także klasycznego najlepszego rocka.
Stała scena stand-upowa w Bielsku Podlaskim
W sobotę, 8 września o godz. 16:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie wystąpi Kabaret Młodych Panów, który zaprezentuje swój najnowszy program "Bogowie".
Zespół Pidżama Porno powstał w 1987 roku z inicjatywy Krzysztofa Grabowskiego i Andrzeja Kozakiewicza.
Charytatywny recital utalentowanego wokalisty o pseudonimie  "Mr Retro". Wykonuje covery znanych artystów, m.in. Michaela Buble, Ed'a Sheeran'a, Frank'a Sinatry, Tom'a Jones'a i innych.
Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów zawsze jest ciekawie.
"Pchła Szachrajka" to kolorowe widowisko dla najmłodszych widzów, w czasie którego, dzieci odbędą wspaniałą podróż z małą, krnąbrną i bardzo psotną Pchełką.
W 2019 roku przypada 25. rocznica śmierci Ryszarda Riedla. W związku z tym Sebastian Riedel i zespół Cree postanowili uczcić to wydarzenie serią koncertów upamiętniających twórczość legendarnego wokalisty Ryszarda Riedla i zespołu Dżem.