Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Wystawa o jastrowych zwyczajach i obrzędach kaszubkich czeka na Was w Muzeum we Wdzydzach Kiszewskich w dniach od 26 marca do 2 kwietnia.
Podczas pokazów sopockiego DKF Kurort mamy okazję, by zobaczyć najbardziej istotne pozycje kinematografii polskiej i zagranicznej. Seanse w Teatrze na Plaży odbywają się co tydzień, w poniedziałki o godzinie 20:00.
Zapraszamy na unikatowe Czwartowe Wieczory Muzyczne z 40-letnią tradycją. Występują w nich studenci, profesorowie Akademii Muzycznej w Gdańsku, a także zaproszeni goście z Polski i zagranicy.
Zapraszamy do udziału w Dniach Chojnic w dniach 23-24 czerwca. W ramach imprezy odbędzie się XIII Jarmark Świętojański i Prezentacje Gospodarcze.
19 edycja wielkiego Oblężenia Malborka odbędzie się w dniach 20 - 22 lipca. Impreza nawiązuje do wydarzeń, które rozegrały sięw 1410 roku w Malborskim Zamku.
Rekonstrukcja bitwy pod Trzcianem odbędzie się 23 czerwca (sobota) w Malborku.
16 edycja Międzynarodowego Festiwalu Kultury Dawnej w Malborku odbędzie się w czerwcu w dniach 8-10.
Odkryj tajemnice Zamku w Malborku podczas nocnego zwiedzania w towarzystwie przewodnika.
Do Polski przyjeżdża Mike Cox, wielka gwiazda sceny amerykańskiej. Z pochodzenia Polak – jego matka, urodzona  na Lubelszczyźnie, nazywa się Krystyna Kowal, a on sam mówi świetnie po polsku. To zapewne dlatego muzyk wybrał Kazimierz Dolny jako cel swojej pierwszej muzycznej podróży do Polski „The Sexuality Tour”.
Kazimierska Wiosna Fotograficzna to cykl 4 spotkań (marzec, kwiecień, maj, czerwiec), adresowanych do wszystkich osób, które chcą zmagać  się wpraktyce z fotograficzną materią. Każde spotkanie to mieszanka teorii (wykład) i praktyki (plener). Cykl prowadzi Maks Skrzeczkowski (wykładowca fotografii UMCS).