Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

W sobotę 16. marca w Hulakula wystąpi Gromee, twórca takich hitów jak "Light Me Up" czy "One Last Time".
Zapraszamy do Rydułtowskiego Centrum Kultury na najlepszą Śląską Biesiadę w Polsce! Ponad 2 godzinny koncert w wykonaniu 7 osobowego zespołu Mirka Jędrowskiego trafi w gust każdego słuchacza.
Absolutna premiera najnowszego programu Kabaretu Młodych Panów!
Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem! "Przyjęcie" to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził.
Po wielkim, artystycznym i frekwencyjnym, sukcesie komedii kryminalnej "Pół na pół" oraz tragikomedii para-małżeńskiej "Kłamstwo", przyszła pora na klasykę i klasyka teatru światowego! Jesteście gotowi na, jak zwykle, niewygodny, ale jakże odprężający śmiech i przerażającą zabawę, aby zweryfikować "wytarte" pojęcia: przyjaźń, szczęście, wolność, prawda? Aby poznać banalny cennik ich kupna bądź ich utraty? To wszystko czeka na Was podczas spektaklu "Samoobsługa"!
Żywa legenda polskiego metalu zespół TURBO ogłasza obszerne tournee pod kryptonimem 'The Last Warrior Tour'. Zespół zapowiada wykonanie na żywo w całości kultowego krążka 'Ostatni Wojownik' (1987) oraz dodatkowo najostrzejsze petardy z bogatego dorobku płytowego grupy.
Dziesiąta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie - Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale... gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i "małych" sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów jak i widzów. Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod panicznym znakiem zapytania!
Po okresie wielkanocnym przyda się duża dawka humoru.
To inteligentna zabawa z teatralną tradycją, która może być sympatycznym prezentem dla każdej pani na DZIEŃ KOBIET (08.03.).
To inteligentna zabawa z teatralną tradycją, która może być sympatycznym prezentem dla każdej pani na DZIEŃ KOBIET (08.03.).