Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Sezon letni sprzyja wypoczynkowi nad jeziorami. W całej Polsce mamy dużo fajnych miejsc, w których możemy cieszyć się wspaniałymi warunkami wypoczynku nad wodą. Wypoczywając w województwie mazowieckim, należy wziąć pod uwagę fakt, że do wyboru mamy naprawdę dużo wyjątkowych miejsc. Gdzie się wybrać? Oto nasze propozycje.
Województwo śląskie oferuje turystom naprawdę wiele atrakcji oraz interesujących miejsc. Chociaż ten region Polski kojarzy się przede wszystkim z przemysłem i fabrykami oraz imponującymi średniowiecznymi warowaniami, możemy liczyć tu także na bardziej subtelne atrakcje. Jeżeli szukamy pomysłu na spokojne i interesujące wakacje, powinniśmy zdecydowanie postawić na zwiedzanie Szlaku Architektury Drewnianej! Poniżej przedstawiamy propozycje tras oraz najciekawsze zabytki, jakie tam na was czekają!
Pokaz Akadamii Karate Daniela Iwanka-trzykrotnego Mistrza Świata Zapraszam na wyjątkowe wydarzenie!!! Korzystając z obecności "Akademii Karate Daniel Iwanek" oraz samego mistrza w Kazimierzu Dolnym mamy przyjemność zaprosić Państwa na specjalny pokaz  Karate Tradycyjnego! Na zaproszenie FUNDACJI KZMRZ już w ten piątek o 15.30 będziecie mieli okazje zobaczyć Trzykrotnego Mistrza Świata! Pokaz odbędzie się przy siedzibie Fundacji KZMRZ na ogródku Burger Kazimierz Dolny/ Ogródek Krowia Wyspa.
Obecnie na topie są nieoczywiste miejsca oraz wypoczynek blisko natury. Jeśli szukasz podróżniczych inspiracji, skorzystaj z naszego zaproszenia na Kurpie. Jest to pełen zieleni region, który słynie z wyjątkowego folkloru i bogatej tradycji. Sprawdź więc, czego możesz się tam spodziewać.
Wyprawa na koncert Brodaczy! Nie trudna ale i niełatwa. Krzaczasto-wąwozowo-widokowa! Około 3h. Zbiórka w Przystanku Korzeniowa na Małym Rynku około godziny 14.55.
Lato ten czas, na który większość z nas oczekuje z utęsknieniem. Gdy już nadejdzie nasz upragniony wyjazd, możemy w pełni i swobodnie korzystać z uroków wakacji. Warto jednak na każdym kroku zachować ostrożność i uwagę, by nie dać się okraść i oszukać. Jakie pułapki czyhają na nas podczas naszego wypoczynku i co kontrolować, by nie dać się okraść i oszukać? O tym poniższy artykuł.

Dziadstock

Kał Ajlend Rejndżer, Biała Dama, Pan John, Banany z Plebany, Łysica i inni zapraszają do Wisłejlandu, czyli Dziadowskiej Esencji! Muzyczno - taneczna podróż jak za dawnych, fasinowych czasów! Po zabawie DJ Papro zaserwuje kilka swoich ulubionych tanecznych przetworów a na deser ognisko-śmiechowisko! Po wszystkim możliwy nocleg w namiocie. Na miejsce wydarzenia będzie można dotrzeć z Paprowędrówką z Małego Rynku o godzinie 13:33.
Okres wakacyjny sprzyja wypoczynkowi nad wodą. W województwie lubelskim niezwykłym zainteresowaniem cieszą się jeziora, znajdujące się na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim, ale nie tylko. Które z nich są najlepsze i najbezpieczniejsze do wypoczynku? Oto nasze propozycje.
Wyjazd nad morze to świetna okazja do aktywnego wypoczynku. Świeże powietrze bogate w jod, piękne widoki oraz szum wody zachęcają do ruchu. My natomiast nie powinniśmy się opierać pokusie. Długie spacery po plaży, próbowanie swoich sił w sportach wodnych czy w końcu rowerowe wycieczki wzdłuż wybrzeża znacząco poprawią nasze samopoczucie, kondycję oraz sprawią ogromną przyjemnośc – w końcu gdzie się nie obejrzymy, czekają na nas piękne widoki. Jeżeli uwielbiacie rowerowe wycieczki lub zastanawiacie się, czy to dobry pomysł na urozmaicenie wakacyjnego wypoczynku nad Bałtykiem, przygotowaliśmy listę kilku ciekawych szlaków rowerowych czekających nad polski morzem.
Spływ Brdą będzie świetnym wyborem na rozpoczęcie swojej przygody z kajakami. Rzeka jest bowiem dość spokojna, a jej przepłynięcie nie powinno stanowić większego problemu. Natomiast dzięki urozmaiconemu biegowi i malowniczemu otoczeniu nikt nie będzie narzekać tam na nudę. Zobacz, dlaczego jeszcze spływ kajakowy Brdą będzie znakomitym pomysłem na wakacyjną wyprawę.