Imprezy i koncerty w Krynicy-Zdrój

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Krynica-Zdrój, Krynica Górska Aktualności

Krynica-Zdrój to od lat niezwykle popularna miejscowość uzdrowiskowa w Beskidzie Sądeckim. Lubimy tu przyjeżdżać o każdej porze roku, a możliwości, z których możemy tu korzystać, sprawiają, że każdy poczuje wyjątkowy klimat wypoczynku w górach. Do jednej z najczęściej wybieranych atrakcji w tej miejscowości należy Góra Parkowa, która właśnie teraz zyskała zupełnie nowe oblicze. Co dokładnie się zmieniło?
Krynica-Zdrój od wielu lat stanowi popularne miejsce wypoczynku wśród wielu Polaków. To nie tylko wyjątkowa miejscowość uzdrowiskowa, ale również wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Każdy, kto w najbliższym czasie wybierze się do tej miejscowości, będzie mógł skorzystać z naprawdę wyjątkowej atrakcji, która już za chwilę zostanie oddana do użytku.
Bon turystyczny to program wsparcia dla turystów i obiektów noclegowych, z którego można korzystać od ponad roku. Od tego momentu turyści mogą realizować płatności za jego pomocą. Sprawdź, gdzie go wykorzystasz w Krynicy-Zdroju?
Krynica-Zdrój to jedno z najpiękniejszych miast w Beskidach, które każdego roku odwiedzają tysiące turystów. Wielu z nich decyduje się na to, by wspiąć się na wieżę widokową, skąd rozciąga się wyjątkowy widok na miasto i malowniczą okolicę.
Krynica-Zdrój to jedno z piękniejszych uzdrowisk w Beskidach. Można zresztą nie korzystać z miejscowej bazy sanatoryjnej, znajdzie się bowiem wiele innych interesujących atrakcji. Jedną z nich jest Góra Parkowa, malownicze wzniesienie w centrum miasta.
Jaworzyna Krynicka to jedna z największych atrakcji Krynicy-Zdroju. Ciekawie spędzimy tam czas zarówno latem, jak i zimą. Na Jaworzynie panują świetne warunki dla narciarzy, jest również znakomitą bazą wypadową na beskidzkie szlaki turystyczne. Spędzając urlop w Krynicy-Zdroju na pewno warto zainteresować się tym miejscem.
Krynica-Zdrój to jedno z najpiękniejszych i najsłynniejszych polskich uzdrowisk. Dzięki położeniu u podnóży Beskidów miasto odwiedzają nie tylko kuracjusze. Jest to znakomita baza wypadowa na górskie szlaki, a zimą popularny ośrodek narciarski. Krynica-Zdrój to świetne miejsce na wypoczynek niezależnie od pory roku!
Spacer w koronach drzew to rewelacyjny pomysł na spędzenie czasu z rodziną lub drugą połówką. Ta dość nietypowa forma rozrywki zyskuje wśród turystów coraz większe uznanie. Jeśli marzy ci się spacer w wyjątkowych okolicznościach przyrody, koniecznie musisz wybrać się do jednego z tych miejsc. Na szczęście, nie musisz jechać daleko! W Polsce wybudowano już kilka takich atrakcji. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższa z nich i nie zwlekaj z wyjazdem!
Jakie miejsce w górach warto wybrać na wakacje? Naszym typem jest Krynica-Zdrój, idealny przykład kurortu-uzdrowiska, w którym turyści mogą cieszyć się spacerami pośród klimatycznych willi, skąd jest całkiem blisko na górskie szlaki. Tutaj każdy świetnie się odnajdzie i równie dobrze wypocznie.
Szukacie sprawdzonych noclegów w Krynicy-Zdroju? Zobaczcie, jakie miejsca polecają inni turyści, którzy już odwiedzili to miasto.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!