Imprezy i koncerty w Krynicy-Zdrój Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Muzeum Narodowe
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Muzeum Karola Szymanowskiego w Willi ATMA

Krynica-Zdrój, Krynica Górska Aktualności

Krynica-Zdrój to jedno z piękniejszych uzdrowisk w Beskidach. Można zresztą nie korzystać z miejscowej bazy sanatoryjnej, znajdzie się bowiem wiele innych interesujących atrakcji. Jedną z nich jest Góra Parkowa, malownicze wzniesienie w centrum miasta.
Jaworzyna Krynicka to jedna z największych atrakcji Krynicy-Zdroju. Ciekawie spędzimy tam czas zarówno latem, jak i zimą. Na Jaworzynie panują świetne warunki dla narciarzy, jest również znakomitą bazą wypadową na beskidzkie szlaki turystyczne. Spędzając urlop w Krynicy-Zdroju na pewno warto zainteresować się tym miejscem.
Krynica-Zdrój to jedno z najpiękniejszych i najsłynniejszych polskich uzdrowisk. Dzięki położeniu u podnóży Beskidów miasto odwiedzają nie tylko kuracjusze. Jest to znakomita baza wypadowa na górskie szlaki, a zimą popularny ośrodek narciarski. Krynica-Zdrój to świetne miejsce na wypoczynek niezależnie od pory roku!
Zapraszamy na cykl koncertów "Kryniczanka dla Jana Kiepury".
Wraz z początkiem sierpnia aktywowany został program bonu turystycznego. Od tego momentu turyści mogą realizować płatności za jego pomocą. Wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych może zostać przeznaczone na opłacenie pobytu dziecka w obiekcie noclegowym lub wyjazdu na kolonie. Trzeba jednak pamiętać, że płatności można dokonywać jedynie w przygotowanych na to obiektach. Bon turystyczny przyznawany jest każdemu dziecku w rodzinie, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Jego głównym celem jest wsparcie dla polskich rodzin oraz rodzime branży turystycznej w czasie kryzysu. Jeżeli planujecie spędzić rodzinne wakacje w Krynicy-Zdrój, przed wyjazdem koniecznie zajrzyjcie na listę obiektów, w których wykorzystacie bon turystyczny.
Spacer w koronach drzew to rewelacyjny pomysł na spędzenie czasu z rodziną lub drugą połówką. Ta dość nietypowa forma rozrywki zyskuje wśród turystów coraz większe uznanie. Jeśli marzy ci się spacer w wyjątkowych okolicznościach przyrody, koniecznie musisz wybrać się do jednego z tych miejsc. Na szczęście, nie musisz jechać daleko! W Polsce wybudowano już kilka takich atrakcji. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższa z nich i nie zwlekaj z wyjazdem!
Organizatorzy zapraszają na 3. edycję Jarmarku Wielkanocnego, który tradycyjnie odbędzie się w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju dwa tygodnie przed Świętami Wielkanocnymi.
Jakie miejsce w górach warto wybrać na wakacje? Naszym typem jest Krynica-Zdrój, idealny przykład kurortu-uzdrowiska, w którym turyści mogą cieszyć się spacerami pośród klimatycznych willi, skąd jest całkiem blisko na górskie szlaki. Tutaj każdy świetnie się odnajdzie i równie dobrze wypocznie.
Zapraszamy na wycieczkę majówkową, organizowaną przez Biuro Podróży Maxim, z siedzibą w Krynicy-Zdroju.
Zapraszamy na wycieczkę majówkową, organizowaną przez Biuro Podróży Maxim, z siedzibą w Krynicy-Zdroju.