Imprezy i koncerty w Krynicy-Zdrój, w Krynicy Górskiej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Krynica-Zdrój, Krynica Górska Aktualności

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.
Ania Dąbrowska, jedna z najlepszych polskich wokalistek, zagra koncert w Krynicy-Zdroju. Będzie jej można posłuchać w sali koncertowej Pijalni Głównej.
Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest.
Gymkhana Narciarska, czyli szalony zjazd na miednicach i slalom z przeszkodami, już w połowie lutego na Słotwiny Arenie.
W każdą niedzielę trwających ferii na Słotwiny Arenie odbywać się będzie bitwa na śnieżki! Wspaniała zabawa gwarantowana.
W każdą niedzielę trwających ferii na Słotwiny Arenie odbywać się będzie bitwa na śnieżki! Wspaniała zabawa gwarantowana.
Zapraszamy do Pijalni Głównej na koncert Andrzeja Piasecznego. Artysta wystąpi przed krynicką publicznością już 16 lutego.
Lady Pank zagra koncert w Krynicy-Zdroju! Zapraszamy do Pijalni Głównej już 15 lutego 2019!
W Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju wystąpi wokalista obdarzony jednym z najmocniejszych i najciekawszych głosów. Krzysztof Cugowski, dawny frontman Budki Suflera, wcale nie myśli o zakończeniu kariery – co na pewno cieszy jego fanów.
Happysad to zespół, który znany jest dzięki twórczości, nie skandalom. Ich muzyka to rock alternatywny.