Imprezy i koncerty w Międzyzdrojach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Międzyzdroje Aktualności

Zapraszamy na występ Teatru Kameralnego, który zaprezentuje sztukę pt. „W oczach starszych Panów”. Wydarzenie odbędzie się 4 maja, o godzinie 19:00, w sali teatralnej MDK w Międzyzdrojach.
3 maja, o godzinie 19:00, w Amfiteatrze w Międzyzdrojach odbędzie się koncert, podczas którego zaprezentuje się grupa wokalna Sound'n'Grace.
2 maja, o godzinie 13:00, w Amfiteatrze w Międzyzdrojach zaprezentuje się zespół Reggaeside.
Zapraszamy do udziału w biegu na trasie ok. 5 km pod nazwą „BIEG PO KULTURĘ”, który odbędzie się w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Jest to już III edycja tego wydarzenia. Wyjątkowo w tym roku bieg jest organizowany w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
1 maja, o godzinie 19:00, w Amfiteatrze w Międzyzdrojach odbędzie się koncert rapera O.S.T.R.
Zapraszamy na recital Tomasza Stockingera pt. „Już nie zapomnisz mnie”, który odbędzie się 28 kwietnia, o godzinie 18:00, w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.
W sobotę, 30 września, o godz. 19:00, w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie k. Międzyzdrojów muzycy szczecińskiej Baltic Neopolis Orchestry po raz pierwszy wystąpią z gwiazdą ostatniej edycji The Voice of Poland, wokalistką i aktorką Anią Karwan.
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
W dniach 14-16 lipca Międzyzdroje odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
26 lipca o godz. 20:00 w Miedzyzdrojach wystąpi Kabaret Nowaki. Artyści zaprezentują się w swoim wakacyjnym programie Śmieszny patrol. Już dziś serdecznie zapraszamy!