Imprezy i koncerty w Międzyzdrojach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Międzyzdroje Aktualności

Plaża w Międzyzdrojach uważana jest za jedną z najpiękniejszych polskich plaż. Uwielbiana przez turystów, czysta i bezpieczna. Niestety też bardzo zatłoczona w sezonie letnim. Być może w nadchodzące wakacje miejsca na plaży w Międzyzdrojach będzie nieco więcej. Dlaczego? Bo zostanie ona poszerzona!
Międzyzdroje to jedno z najbardziej lubianych i najchętniej odwiedzanych miast nad polskim morzem. Nie dziwi więc fakt, że tutejsza baza noclegowa wciąż się rozrasta. W najbliższym czasie rozrośnie się znacznie, bo już niebawem, tuż przy plaży w Międzyzdrojach powstanie 112-metrowy hotel.
Bon 500+ jest wsparciem dla polskich rodzin, a pośrednio również dla krajowej branży turystycznej. Przysługuje na każde niepełnoletnie dziecko, można go przeznaczyć wyłącznie na wypoczynek w Polsce. Nie jest to jednak żadne utrudnienie, gdyż w naszym kraju znajdziemy dużo ciekawych miejsc. Wiele osób zdecyduje się na wyjazd nad morze, na przykład do przepięknego kurortu jakim są Międzyzdroje. Niżej przedstawiamy listę obiektów w tym mieście, które akceptują płatność bonami turystycznymi.
Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych, utalentowanych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki.
Weekend z R. " A Surfeit of Lovers ". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.
Zapraszamy na wyjątkową Wystawę, która jest unikalnym zbiorem modeli z klocków LEGO ®. Ta niepowtarzalna kolekcja klocków LEGO została zainicjowana ponad 35 lat temu. Dziś tworzy wyjątkowy przekrój historii duńskich zabawek. Zbiory są własnością jednej rodziny, która dzieli się wzajemnie wspólnym hobby. Odzwierciedla szerokie spektrum zainteresowań seriami LEGO.
31 lipca, o godzinie 21:00 w Międzyzdrojach odbędzie się występ Kabaretu Nowaki, który przedstawi swój program pt. Żart tropików .
Planujesz wakacje nad polskim morzem i szukasz miejsca pełnego atrakcji? Weź pod uwagę Międzyzdroje. To nie tylko modny kurort, ale również wyjątkowa przyroda i mnóstwo możliwości zagospodarowania wolnego czasu.
Woliński Park Narodowy zaprasza do obejrzenia wystawy pt. Cichociemni , powstałej w rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
W dniach 26-27 maja, w Międzyzdrojach odbędzie się 13. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Perła Bałtyku.