Imprezy i koncerty w Międzyzdrojach

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Międzyzdroje Aktualności

Międzyzdroje to jeden z popularniejszych polskich kurortów nad morzem. Jasna plaża, molo spacerowe i Woliński Park Narodowy to tylko część atrakcji, jakie miasto oferuje turystom. Oczywiście wczasowiczom cały czas towarzyszy szum fal, będący wspaniałym akompaniamentem wakacyjnego wypoczynku.
Plaża w Międzyzdrojach uważana jest za jedną z najpiękniejszych polskich plaż. Uwielbiana przez turystów, czysta i bezpieczna. Niestety też bardzo zatłoczona w sezonie letnim. Być może w nadchodzące wakacje miejsca na plaży w Międzyzdrojach będzie nieco więcej. Dlaczego? Bo zostanie ona poszerzona!
Międzyzdroje to jedno z najbardziej lubianych i najchętniej odwiedzanych miast nad polskim morzem. Nie dziwi więc fakt, że tutejsza baza noclegowa wciąż się rozrasta. W najbliższym czasie rozrośnie się znacznie, bo już niebawem, tuż przy plaży w Międzyzdrojach powstanie 112-metrowy hotel.
Bon 500+ jest wsparciem dla polskich rodzin, a pośrednio również dla krajowej branży turystycznej. Przysługuje na każde niepełnoletnie dziecko, można go przeznaczyć wyłącznie na wypoczynek w Polsce. Nie jest to jednak żadne utrudnienie, gdyż w naszym kraju znajdziemy dużo ciekawych miejsc. Wiele osób zdecyduje się na wyjazd nad morze, na przykład do przepięknego kurortu jakim są Międzyzdroje. Niżej przedstawiamy listę obiektów w tym mieście, które akceptują płatność bonami turystycznymi.
Planujesz wakacje nad polskim morzem i szukasz miejsca pełnego atrakcji? Weź pod uwagę Międzyzdroje. To nie tylko modny kurort, ale również wyjątkowa przyroda i mnóstwo możliwości zagospodarowania wolnego czasu.
Dziś przyjrzymy się najczęściej polecanym obiektom w Międzyzdrojach. Które noclegi szczególnie spodobały się turystom?
Spędzając ostatnie dni sierpnia w Międzyzdrojach, można wziąć udział w koncertach muzyki klasycznej. Jest to duże przeżycie dla każdego melomana, gdyż Czwartki Organowe organizowane są w klimatycznych wnętrzach kościoła św. Piotra Apostoła.
We wrześniu w Międzyzdrojach zostaną rozegrane Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów 2012. Imprezę organizuje m.in. Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Urząd Miasta Międzyzdroje. Emocje i dobra zabawa podczas rozgrywek gwarantowane!
Wszystkich wielbicieli muzyki organowej zapraszamy w sierpniu do Międzyzdrojów na XIII Międzyzdrojskie Czwartki Organowe.
To już ostatni moment aby wziąć udział w letnich rozrywkach nad morzem! Mimo tego że zbliża się wrzesień, w Międzyzdrojach nadal możemy liczyć na świetną letnią zabawę podczas Mistrzostw Polski w Kitesurfingu.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!