Kabaret Paranienormalni w Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu

 • Miejscowość:

  Golub-Dobrzyń
 • Miejsce imprezy:

  Dom Kultury
 • Data imprezy:

  8 listopada 2019
  godz: 16:30
 • Koszt:

  70 PLN
 • Kup bilet

Kabaret Paranienormalni - zaprezentują paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP Tour. Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu "Kino" - komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor, czy fenomenalnym "Porsche", gdzie z poczuciem dumy klasycznego Janusza, zmierzy się sprzedawca samochodów luksusowych.

Nie zabraknie także scenek z życia codziennego czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich. Na scenie wystąpią Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gość specjalny; Boguś Kudłek, który zostanie poddany humorystycznej obróbce termicznej.Czy podczas debiutu estradowego uda się chłopakom go ugotować czy pozostanie niewzruszony, "jak Tommy Lee Jones w Ściganym"? Przekonacie się już 3 czerwca.

 

Występ idealny dla ludzi o mocnych mięśniach brzucha, bo Artyści zapewniają 90 minut nieprzerwanego śmiechu. Dlatego na chandry, lekarze zaczynają przepisywać bilety na Paranienormalnych :) Występ kabaretu jest jak najlepsza, najszybsza i najtańsza z terapii... terapia śmiechem!  A śmiech, to zdrowie!

 

Bilety już od 70 zł.

 

Zobacz inne wydarzenia w w Golubiu-Dobrzyniu

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia Golub-Dobrzyń

Miejscowość:
Golub-Dobrzyń
Miejsce imprezy:
Dom Kultury
Miejscowość:
Golub-Dobrzyń
Miejsce imprezy:
Dom Kultury

Zobacz również