Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
Deptak w Łebie

Deptak w Łebie

Łeba, ul. Kościuszki

Trasa spacerowa 9.2
Plaża w Łebie

Plaża w Łebie

Łeba,

Plaża, kąpielisko 9.4
Park Dinozaurów Łeba Park

Park Dinozaurów Łeba Park

Łeba, ul. Kolonijna

Park rozrywki 9.3

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Łeba to miejsce, gdzie można zobaczyć ruchome wydmy, wchodzące w obszar Słowińskiego Parku Narodowego. To tutaj odbywają się zawody windsurfingu - czyli Allegro Cup, w których zawodnicy rywalizują o Puchar Europy. Prawdziwą atrakcją miasta jest Park Dinozaurów, w którym najmłodsi turyści mogą zobaczyć Groty Neandertalczyków, Pojazdy Flinstonów lub po prostu skorzystać z placu zabaw. Miłośnikom sportów wodnych Łeba oferuje przejażdżki na tzw. bananach, skuterach, czy łodziach pływających z prędkością 200 km/h. Dodatkowo, ten nadmorski kurort zachęca do skoku na bungee oraz latania na latawcu, co pozwoli podziwiać Łebę z lotu ptaka. Warto wspomnieć, że na plażach znajduje się sporo knajp, pubów, a także zjeżdżalni i trampolin, a doświadczeni ratownicy czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich urlopowiczów.

Gdzie dobrze zjeść? Restauracje

Zobacz wszystkie restauracje
Bar Gizela

Bar Gizela

Łeba, ul. Brzozowa

Skansen

Skansen

Łeba, ul. Sienkiewicza

8.3
Restauracja Aquarium

Restauracja Aquarium

Łeba , ul. Nadmorska

6.6

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Bon turystyczny w Łebie - gdzie można go wykorzystać! Lista obiektów

Od początku sierpnia turyści mają możliwość aktywowania i realizacji bonów turystycznych, które mają wpierać polskie rodziny oraz krajową branżę turystyczną w czasie kryzysu. Bon turystyczny w wysokości 500 złotych jest przyznawany na każde dziecko, które nie ukończyło 18 roku życia. Program ten dla wielu rodzin jest jedyną okazją, aby wyjechać na wymarzone wakacje. Należy jednak pamiętać, że bon może zostać wykorzystany jedynie w wyznaczonych obiektach. 

 

Świetnym miejscem na rodzinne atrakcje jest polskie morze, a w szczególności pełna atrakcji i możliwości Łeba. Poniżej znajdziecie listę miejsc, w których możecie zrealizować bon turystyczny. 

Łeba na wakacje - świetny pomysł na wyjazd z całą rodziną
Sezon wakacyjny wkrótce rozpocznie się w pełni. Dla tych, którzy wybrali już kierunek na tegoroczny urlop i postawili na polskie morze, czeka do rozwiązania jeszcze jedna kwestia. Jaką miejscowość wybrać. Jednym z ciekawszych pomysłów z całą pewnością będzie Łeba. Poniżej przedstawiamy powody, dla których warto udać się na wakacyjny weekend, co warto zobaczyć i jakie czekają tam na was atrakcje.
Wakacje jak za dawnych lat? Letnisko w Łebie

Wakacje na letnisku kojarzą nam się z dzieciństwem i beztroskim rodzinnym wypoczynkiem. Może warto przywołać klimat sprzed lat i wybrać się na urlop do domku letniskowego w Łebie? Jeśli szukacie tam sprawdzonego letniska, skorzystajcie z rekomendacji innych turystów. Niżej przedstawiamy polecane przez nich domki letniskowe w Łebie.

Polecane przez turystów kwatery i pokoje w Łebie

Jedna z największych i najbardziej urokliwych miejscowości na polskim wybrzeżu. Planujesz urlop w Łebie? Polecamy tamtejsze atrakcyjne kwatery i pokoje. Sprawdź, gdzie warto zarezerwować nocleg!

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
Ośrodek Wczasowy Oaza 8.5
Polanki23 9.7

Polanki23

ul. Polanki 23
U Elżbiety 9.8

U Elżbiety

ul. Bema 4